eP7213572.png
Krása, zdraví, rovnováha
Inspirace pro ženy
Nadpis 5

Adresa: Doudlevecká 20, Plzeň      Otevírací doba:  po+út+pá  9:30 - 13:00,  st+čt  9:30 -14:30,   po telefonické domluvě možno i v jiný čas

Milé ženy,
vítám vás v Klubu Donna.

Na webových stránkách Klubu Donna najdete pozvánky na semináře a odkazy na zajímavé přednášky z oblasti krásy, zdraví a životního stylu a také zajímavé rozhovory. Klub Donna také spolupracuje spoustou partnerů z různých odvětví.

Můžete si přečíst některý z našich blogů nebo se společně s námi těšit až se opět budou konat naše akce naživo.

Milé dámy, ženy, dívky, budu moc ráda, když samy sebe budete také vnímat jako DONNY.
Buďte krásné, šťastné, energické, někdy impulzivní, emotivní, upřímné, a hlavně si užívejte plnými doušky svého života. Klub Donna je zde pro nás :)

Blog

Přečtěte si nejnovější články na našeho blogu. Máme zde články z oblastí zdraví, krásy, výživy, životního stylu a mnoho dalších. Jistě Vás mnohé z nich inspirují. Článků už máme spousta a rychle jich přibývá :)
Jezero a hory krajina

AMBASADORKA

lektorka, koučka, profesionální vizážistka

Zajímá vás více o mně, mojí práci, nebo jak se zrodil nápad založení tohoto klubu? Trochu jsem se o tom rozepsala zde

• Relaxační a zážitkový pobyt
    pá 06. 5.
    Hotel Elsyn Dvůr
    Dovolujeme si vás pozvat na Relaxační a zážitkový pobyt na Šumavě. Odpočineme si od všedních starostí a zaměříme veškerou pozornost na sebe, protože to je v dnešní době opravdu potřeba.