Inspirace pro ženy

KLUB DONNA

Nadpis 5
Adresa: Doudlevecká 20, Plzeň
Otevírací doba:  po+pá  9:30 - 12:00,  út+st+čt  9:30 -14:30 + možnost telefonické domluvy na čísle 606 227 162

Milé ženy,
vítám vás v Klubu Donna.

Na webových stránkách Klubu Donna najdete pozvánky na semináře a odkazy na zajímavé přednášky z oblasti krásy, zdraví a životního stylu a také zajímavé rozhovory. Klub Donna také spolupracuje spoustou partnerů z různých odvětví.

Můžete si přečíst některý z našich blogů nebo si společně s námi užít naše akce naživo - odpoledne pro ženy, víkendové pobyty, dny pro ženy, naučné semináře i tvořivé workshopy.

Milé dámy, ženy, dívky, budu moc ráda, když samy sebe budete také vnímat jako DONNY.
Buďte krásné, šťastné, energické, někdy impulzivní, emotivní, upřímné, a hlavně si užívejte plnými doušky svého života. Klub Donna je zde pro nás :)

• 14. 7. 16:30 – 18:30
    Klub Donna, Doudlevecká 20, 301 00 Plzeň 3, Česko
    Srdečně vás zveme na letní naladění s Aromaterapií. Hostem tohoto semináře bude Mgr. Ivana Brandnerová, která se ve své praxi věnuje tématu aromaterapie a zvukové terapie.
  • 19. 7. 16:00 – 18:00
    Klub Donna, Doudlevecká 20, 301 00 Plzeň 3, Česko
    Barvová typologie je nauka o barvách, které se hodí k našemu typu. Na tomto semináři se dozvíte základy Barvové typologie, co vše o nás barvy vypovídají a jak si umět správné barvy vybrat.
  • 11. 9. 9:00 – 16:00
    Penzion Pohoda, Letkov, 326 00 Letkov, Česko
    Žena má být šťastná. Každá žena je tak úspěšná, jak úspěšná se rozhodne být. Vnímáte sebe jako asertivní? Co všechno ovlivňuje nálady ženy? Cykličnost ženy. Rituál pro ženy na téma Enargie země a rovnodennost. Tipy pro to, abychomse cítily odpočatě a svěží. Slovo ÚSPĚCH má mnoho významů.
  • 21. 10. 15:00 – 23. 10. 15:00
    Elsyn Dvůr, Nový Dvůr 135, 384 73 Zdíkov, Česko
    Milé ženy, dovolujeme si vás pozvat na Relaxační a zážitkový pobyt na Šumavě, který se bude konat 21. - 23. října 2022.

Blog

Přečtěte si nejnovější články na našeho blogu. Máme zde články z oblastí zdraví, krásy, výživy, životního stylu a mnoho dalších. Jistě Vás mnohé z nich inspirují. Článků už máme spousta a rychle jich přibývá :)
Listy

AMBASADORKA