Milé Donny, 
také já mám pro vás připravený speciální dárek. 
Nabízím Vám krásný a praktický vánoční dárek: ultrazvukový aromadifuzér Lira se slevou 10 %. 
 
Krásně provoní váš domov a a navodí příjemnou atmosféru. Vždyť vánoční čas je provoněný pečeným cukrovím, kořením ze svařáků, borovičkou nebo smrčkem. Tento designový kousek vás navíc potěší ještě dvěma speciálními funkcemi: náladu při relaxaci umocníte vybraným světlem díky zabudovaným led diodám a díky vestavěnému reproduktoru si z tohoto aromadifuzéru můžete pouštět svou oblíbenou hudbu. Stačí si na mobilu zvolit, na jakou písničku zrovna máte chuť a propojit jej přes bluethoot s aromadifuzérem. Co takhle vůně jehličí a zvuk ševelení lesa? 
 
Aromadifuzér Lira využívá technologie ultrazvuku. Ta probíhá zastudena, takže se esence nezahřívají. Díky tomu si rozptylované esenciální oleje zachovávají všechny svoje kvality a nedochází k jejich přepalování, jako tomu může být u klasických aromalamp se svíčkou. Použití je navíc úspornější, každou kapku esence difuzér využije na maximum. Výsledek je tak nejen zdravější, ale i voňavější.Jeho chod je tichý a bezpečný, na rozdíl od aromalampy lze difuzér nechat bez dozoru a používat ho v přítomnosti dětí. Disponuje funkcí automatického vypnutí ve chvíli, kdy v něm dojde voda. Funguje zároveň i jako zvlhčovač a ionizér. Je vyroben z odolného plastu s dezénem tmavého dřeva. 
 
Rozměry: průměr 15 cm, výška 14,9 cm, velikost zásobníku vody: 300 ml. Dokáže zvlhčit vzduch v prostoru o velikosti až 40 m2 a ovonět prostor o velikosti až 50 m2.
 Výrobce: Terpenic Labs, Španělsko
Milé Donny, pokud si chcete zakoupit tento aromadifuzér, stačí napsat heslo: KLUB DONNA na e-mail: vladka@vladkyoga.com  
P. S. ozvu se Vám a objednávku s Vámi přes můj e-shop dořeším.
stažený soubor.jpg