Milá Donno.

Být V SOULADU SAMA SE SEBOU. Umět pomoci i ostatním. Nemuset hledat jiného odborníka, protože odborníkem se staneš TY SAMA.  Můžeš získat profesionální sebekoučovací metody, kreativní a relaxační techniky a terapeutické návody, pokud:

• chceš pracovat se svým potenciálem

• chceš dostat odpovědi, jak se rozhodnout sama za sebe, ať už v těžkých pracovních situacích, do kterých se opakovaně dostáváš, nebo v životě jako takovém

• chceš prozkoumat své skutečné motivy, záměry a touhy

• chceš zjistit, co ti v životě chybí a co ty sama můžeš udělat pro to, abys to do svého života získala

• chceš v sobě najít zase radost, odvahu a svou sílu. Přestat se cítit unavená, zneužitá, podvedená, jako oběť

• chceš se vyznat ve svých emocích a naučit se je zklidnit, když je ti úzko a máš pocit, že jsi na nic

• chceš umět pomoci nejen sobě, ale i ostatním

Znamená to KONEC hledání naplnění a toužení po něčem, co ani netušíš, co vlastně je.

• Protože, když si najdeš chvilku na sebe a na porozumění tvého momentálního stavu duše, vyslechneš ji, věnuješ jí péči a použiješ správnou metodu, brzy se v ní opravdu začneš orientovat. Budeš mít jasno, co musíš udělat pro své štěstí a spokojenost.

Dostaneš do rukou Profi metody, které můžeš kdykoliv vytáhnout z rukávu v pěti-modulovém on-line programu Ve své síle.

Můžeš ZNOVU STÁT VE SVÉ SÍLE  skrz objevení, léčení a napojení na Tvé vnitřní já. Protože se staneš EXPERTEM a vhodnou cestou začneš pomáhat i těm ostatním.

Abys to mohla začít měnit u sebe a taky pomoci i Tvým blízkým či známým, mám pro Tebe cestu, jak se to naučit. MŮŽEŠ PŘEVZÍT ODPOVĚDNOST ZA VŠE V TVÉM ŽIVOTĚ a udělat si Život přesně takový, po jakém toužíš. Máš teď jedinečnou šanci. Protože ne každý expert  je ochoten předat své TOP metody, podělit se o své techniky, které se sám učil  ve výcvicích za statisíce a roky a roky si je vypilovával, aby co nejlépe odpovídaly jeho zkušenosti. MÁŠ MOŽNOST JE ZÍSKAT.  V jednom kompletním balíčku. Naučit se s nimi pracovat. Pěkně z pohodlí domova. Kdykoliv se k nim vracet. S jednoduchými návody a postupy.

To vše v Klubu Donna za speciální cenu. Udělej sobě nebo svým blízkým radost a kup si dárek, který Ti zůstane navždy. Je možno vystavit VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ. Investuj do sebe a do svého seberozvoje. CHCEŠ SE DOZVĚDĚT VÍCE? TAK NEVÁHEJ A KLIKNI NA ODKAZ. V případě objednávky a platby, zadej slevový kód: KlubDonna

a získáš tak jedinečnou slevu:

Běžná cena on-line kurzu je 3 290 Kč, cena pro členky KLUBU DONNA  s 15% slevou je 2 790 Kč.

Nechte se pravidelně informovat o novinkách!