Milé a vzácné Donny,
mám radost, že vás mohu srdečně pozdravit z ovocného ráje v Pošumaví a krátce představit svůj projekt
Marmeláda s duší Pošumaví. Ve vaření marmelád jsem objevila jiný způsob ženské meditace a novou možnost setkávání se s podobně naladěnými ženskými dušemi. Je prostorem vyjádření svobody, kreativity, vášně, odvahy, dobrodružství a lásky k řemeslu, díky kterému na svět přicházejí produkty z těch nejlepších kousků ovoce a magických esencí, co dodávají přitažlivost, originalitu a šarm každému soustu. Značku jsem postavila na základech individuálního přístupu, personalizaci jednotlivých výrobků a exkluzivitě produkce realizované "na míru a přání klienta". Jinakost a odlišnost spočívá v zaměření se na tradici, jedinečnost a osobním vztahu ke každému zákazníkovi.
Ve spolupráci se zakladatelkou Klubu Donna Pavli Kavinovou představíme počátkem prosince zcela novou kolekci marmelád Donna De Luxe, kterou si budete moci zakoupit v obchůdku klubu na adrese Doudlevecká 20, Plzeň.
Milé Donny, na další produkty z mého ovocného repertoáru vám předávám slevu ve výši – 10 % z celé objednávky s unikátním kodem VÁNOCEDONNA, kterou snadno uplatníte v objednávkovém formuláři v předposledním kroku objednávky.
Vybírat z našeho širokého sortimentu můžete ZDE.
Dopravu zdarma při osobním vyzvednutí v klubu po dohodě s Pavli Kavinovou.

Milé Donny, přeji vám spokojené a šťastné dny. Buďte opatrné na sebe, své zdraví, řiďte se svými pocity, nezapomínejte se oceňovat a mějte stále úsměv ve tváři. Připomínejte si, že… „Sny jsou nezničitelné. Bez ohledu na náš věk i další okolnosti v sobě stále nosíme zásoby nevyčerpaných možností a zárodky nové krásy, teprve čekající na zrození“ (Dale Turner)

Vaše Jarka Frančíková
Nechte se pravidelně informovat o novinkách!