Profil

Datum registrace: 8. 6. 2019

O mně

Jmenuji se Ilona a jsem kartářka.


Velice často se lidé ptají, jak jsem k tomu přišla?


Musím se smát, protože sama nevím  úplně přesně. Přivedly mě k tomu  z počátku  před mnoha lety mé vize,  snad zvláštně prorocké sny a vidění.

A po pravdě, tyto zážitky nebyly vůbec příjemné, ale vedly mě  k tomu, že jsem  o všem, co se  ,,mi děje" chtěla vědět více.


A tak jsem se postupně začala zabývat všemi možnými naukami, přečetla hromady knih, navštívila spoustu seminářů a kurzů. (např.Reiki, Kundalini reiki , Shamballa, numerologie, automatická kresba a jiné ).


To vše mi pak přivedlo k tomu zjištění, že nejblíže  je mi tarot a karty vůbec.

Být vykladačkou tarotu, to je ale neustálé studium, stále se mohu  zdokonalovat, studovat  nové podobné obory, abych Vám  pak mohla poskytnout co nejpřesnější a nejucelenější informace. 


Je to o stálém vývoji a celoživotním studiu, o rozvoji sama sebe. Stále a stále sbírám  zkušenosti.  A  výklad karet, každý, je proměnlivý, jiný,  živý, nedá se naučit nazpaměť.

Proto jsou  mé výklady  nejspíše jiné, protože je vykládám po svém, tak jak mi to přichází. 

A neptejte se mě jak, protože racionálně to vysvětlit prostě nelze. I  já se stále učím a vzdělávám, musím stále  sbírat zkušenosti.


Ke svým výkladům  ve své pracovně ( říkám jí  ,, mé čarodějné doupě" ) používám  mnoho technik,  nejlépe je kombinuji všechny dohromady,  protože např. bez energeticky očištěného prostoru by to nešlo,  takže energetické systémy ( chrání jak mě, tak i Vás) jsou nezbytností.


Jak jsem psala výše,  nejraději a nevíce používám tarot, který ale v některých případech  kombinuji s automatickcou kresbou, kyvadlem, numerologií.    

Pomocí karet se snažím ukázat Vám všechno to, co toužíte vědět. 

Mohu Vám pomoci dozvědět se něco více o sobě, mohou Vám ukázat správnou cestu, ale je jen a jen na Vás, kterou z cest si vyberete. 


Doufám, že naleznete co hledáte a budete se sem rádi vracet.  

Těším se na Vaši návštěvu  Ilona Višňovská


Více zde: https://www.kartarka-ili.cz

Ilona Višňovská

Spisovatel
Další akce