Dámský Klub Donna

Inspirace pro ženy

Milé ženy,
vítám vás v Klubu Donna.
Hledáte inspiraci? Nová přátelství?
Jste na všechno samy? Chcete „někam patřit“?
Sdílet radosti i strasti?
Přijďte se za námi podívat.

– Mgr. Pavla Kavinová, Ambasadorka, zakladatelka klubu

Blogové články

Máme zde články z oblastí zdraví, krásy, výživy, životního stylu a mnoho dalších. Jistě Vás mnohé z nich inspirují.

Události

Přijďte si s námi užít některou z našich akcí naživo - odpoledne pro ženy, víkendový pobyt nebo některý z našich seminářů.

Rozhovory

Prohlídněte si naši sbírku rozhovorů s inspirativními osobnostmi – objevte jejich příběhy, názory a tipy.

Na webových stránkách Klubu Donna najdete pozvánky na semináře a odkazy na zajímavé přednášky z oblasti krásy, zdraví a životního stylu a také zajímavé rozhovory. Můžete si přečíst některý z našich blogů nebo si společně s námi užít naše akce naživo – odpoledne pro ženy, víkendové pobyty, dny pro ženy, naučné semináře i tvořivé workshopy.

AMBASADORKA

lektorka, profesionální vizážistka

Zajímá vás více o mně, mojí práci, nebo jak se zrodil nápad založení tohoto klubu? Trochu jsem se o tom rozepsala zde ↓

Zpracování a ochrana osobních údajů

Nechte se pravidelně informovat o novinkách!