top of page

Výklad karet od 4.-10.10.2021

Milé Donny, krásný den!


Tento týden bude bohužel o překážkách, které bude nutné překonat.


Půjde hlavně o to , že cokoliv přijde, jakákoliv překážka, problém, tak ho budete vnímat jako velký, ale ve skutečnosti to bude jen malá překážka, malý problém.


Bude to týden o konfrontaci sama se sebou na základě právě malé překážky, ale osobně hodně živé překážky. A půjde o situaci či situace, v níž bude potřeba si uvědomit svůj životní cíl.Můžete očekávat i nechuť, "nenáladu", právě vyvolanou potížemi v osobním prožívání, budete mít tendence se litovat. Ale máte se zamyslet nad tím, zda Vám skutečně někdo tolik blížil ?


V této době bude hodně moc důležité nezastavit se a pokračovat vytčeným směrem. Protože, to kdybyste se ženy zastavily, by mohlo přinést potíže na hodně dlouhou dobu.

Prostě nehledět na to, co se děje a pokračovat dál.


V této době kartičky upozorňují i na to , že by nebylo vůbec dobré nechat se vést svým uraženým egem, sebelítostí a hlavně není vůbec vhodné se uzavírat do sebe!


Když se na toto období podíváme z hlediska materiálních věcí, pak i zde je to samozřejmě o překážkách. Může jít o konfliktnost v zaměstnání, můžete i neuspět v jednáních na úřadech, ale vše by to bylo jen ve smyslu, jako když se prohraje bitva, ale ne válka .


Pokud se podíváme na toto období i jen z hlediska vztahů, můžete očekávat , že se k vám vaši blízcí budou chovat urážlivě, nechápavě. Budete mít v tomto období pocit, že se nic nedaří, že si na vás každý jen vylévá svoji zlost. Přijdou i tendence zveličovat drobné nedostatky ostatních.


A bude to jen o konfliktních náladách, které budou vyvolané ale jen vaší osobní nejistotou, která se ale krásně právě může promítnout do druhé osoby, Vám blízké a způsobit rozruch.


Na řadu by mohly přijít i problémy mezi příbuznými, můžete čekat i nějakou nepříjemnou návštěvu, či hašteření se o nesmyslech.


Takže, ať nám to rychle uteče, mějte se krásně

Vaše čaroda

Ili

bottom of page