top of page

Výklad karet 9.-15.9.2019

Dobrý den všem.


Svůj dnešní příspěvek jsem chtěla psát včera, jako vždy, ve správnou dobu.


V pondělí jsem vám chtěla říci, jak je to vzácný den, 9.9.2019 - samá devítka, kdy jak asi většina již tuší, tak je to číslo završení, ukončení, dokončování. Kdy vše toto platí také pro celé září, neboť je to devátý měsíc, takže se to jakoby kumuluje vše dohromady.

Chtěla jsem Vám psát, jak je dobré pro sebe něco udělat, pokusit se dělat něco pro rodinu, respektive pro vše, na čem vám záleží.


Chtěla jsem vám napsat, že celý týden bude dosti hektický, může být velmi kreativní, (kdy pondělí by mělo být takové extra), a kdy to bude někdy i pěkná mela, kdy si svým přístupem můžeme vše pěkně zkomplikovat.


Protože se nám bude stávat, že nejprve budeme v rámci té ohromné aktivity jednat, a pak teprve myslet, že to bude týden o riskování a spontánních nápadech.


Kdy si jen musíme dávat pozor na to, co je ještě přijatelné riziko a co je už příliš velký risk. Do těch se jasně nepouštět.


A hlavně jsem vám chtěla napsat, že to vše poznáte, pokud tento týden budete opravdu důvěřovat své intuici a nebudete jednat zbrkle.

Pak to bude velice přínosný týden, kdy si vše můžete dokončit, očistit a jakoby začít vše s čistým štítem.


Ale, jelikož jsem také jen člověk, co dělá chyby, tak jsem se včera neřídila intuicí, nechala jsem se unést svou velkou ohnivou energií a nechala se ,, ukecat na spontánní akci", která by byla super, kdyby si cestou domů autíčko neřeklo, že nepojede.


A proto píšu svůj výklad až dnes, protože včera jsem se dostala domů až pozdě, neboť jsem potupně stála uprostřed Stříbra špinavá, zmoklá, v teplácích a gumovkách a čekala na odtah.

A celou tu dobu, jsem si říkala, kdybys poslouchala intuici, tak ti říkala, že dneska nikam jezdit nemáš, že je to špatný den, že se má počkat, a že bych měla dělat a dokončovat úplně něco jiného.


Tímto příkladem vám chci říci, že kdybych bývala nejela, tak by se auto sice rozbilo také, ale doma, a stačilo by vyměnit jednu úplně malinkatou součástku , skoro by to šlo na dvoře, a bylo by to. (Prostě jsem měla letět na koštěti ).

Takže není to o tom, že když se rozhodnete špatně, že se stane něco šíleného, ale rozhodně vám to zkomplikuje na chvíli život.


No, tak to byl můj příběh, který jsem vypsala částečně do výkladu karet, snad se nezlobíte.


Ale tento týden to bude tedy o tom, že je to sice silná doba, kdy ten, kdo na sobě pracuje, dělá jen a jen dobře, protože se mu to vše vrátí a vyplatí, ale budete mít opravdu všichni sklony jednat rychle, aktivita bude obrovská, bude třeba ji krotit, a fakt než něco uděláte, myslete.


Zbrklost se nebude vyplácet.


Ale jinak , to bude velice plodné období, kdy se bude dařit a je třeba poslouchat intuici.


A rada na závěr, protože rychlé jednání a zbrklost bude působit na všechny, tak je třeba si uvědomit, že mohou následkem toho jednat impulsivně, a že se mohou dostávat do konfliktů.


A pak vás třeba budou chtít zatáhnout do sporu, který ani není váš, nebude to nějak účelové, ale přirozeně, nic proti vám osobně, jen k tomu budou mít sklony, aby na to třeba nebyli sami.


A to je přesně to, na co si prosím dávat velký pozor, protože ve finále byste za "blbce a viníka" byli jen vy.

Na někoho se to hodit musí.


Takže pozor na to! Co není váš problém, neřešit!!!


Přeji Vám krásný týden.

A láskou a úctou

Ili


www.kartarka-ili.czbottom of page