top of page

VÝKLAD KARET 8. až 14.7.2019

Vítám Vás v novém týdnu a jsem moc ráda, že tentokrát karty budou hovořit velice pozitivně.


Pro tento týden jsem vytáhla karty, které hovoří o vizích a možné realizaci těchto snů.

A to přesně v tomto pořadí.

Takže karty ohlašují velmi vhodný čas k tomu, abyste se zaměřili na zaměstnání nebo na plánování své budoucí kariéry, či studia. Prostě na sny, vize a přání.

Karty takto položené říkají, abyste ale byli i připraveni na to, že budete muset „máknout“, že to chce od vás aktivitu, a že pak budete mít práce až nad hlavu.


Ale není to vyznění negativní, je velmi pozitivní, protože na toto, na tento čas jste čekali, to jste chtěli a začalo se to zhmotňovat.

A pro tento čas a stav, jsou rozhodujícími faktory právě úsilí a Vaše vytrvalost , snaha.

Jsou zde také kladeny důrazy na vědomosti, zkušenosti, které jste ale již nasbírali, stačí je jen využívat ve svůj prospěch.


Ano, někdy se může stát, že si člověk nevěří, že už je na té požadované a vysněné výši znalostí a dovedností. A pak pochybuje sám o sobě, zda už je to tedy ta doba, nebo zda má být trpělivý a vyčkat.

Výborným pomocníkem v tomto je umění vizualizace. Je dobré si představovat už sám sebe v tom novém zaměstnání, v té nové situaci, v tom po čem toužíme.

A pak stačí jen udělat ten krok a pokusit se to vše zrealizovat nebo začít realizovat. Okolní podmínky jsou k tomuto v tomto týdnu jako stvořené.


Je ale nutné si i zde připomenout, že bez práce nejsou koláče, a že jen samotnou vizí , snem a vizualizací se to prostě jen tak nestane. Ne.

Musíte se umět v tomto čase postavit i k základní práci, protože bez ní to nepůjde, která je s tím snem , projektem , či vizí spojena.

A pak, po vykonání základní práce, toho prvního kroku, se musíme naučit být trpělivými.

Výsledky se dostaví, ale bude to postupně, v klidu, bez stresu, ale pro někoho to může být pomalu.

Věřte ale, že honem se ani…….. znáte to všichni !


Není kam spěchat. Protože vše přijde, jak má.


A hlavní informací pro tento týden je to, že nám nikdo jen tak nebude házet klacky pod nohy, že jsou příznivé energie na práci a tvoření, že budeme pracovat, ale bez pocitu tlaku na nás, bez pocitu, že nic nestíháme.

Vše bude jen na nás, jak se k tomu postavíme, protože v tomto týdnu, žádná negativa nehledejte.


Nastupuje příznivé, klidné a tvořivé období.


A pokud by někdo chtěl magicky podpořit nějakou svoji pracovní činnost, pak doporučuji pro tento týden si zapálit červenou svíci, protože ta podporuje aktivitu ve všech směrech, a to je přesně to, co potřebujete.S láskou a úctou

Kartářka Ili

www.kartarka-ili.cz

bottom of page