Výklad karet 8.-14.6.2020

Všechny Vás moc zdravím, milé ženy.

Dnes, při přípravě výkladu na tento týden, jsem si uvědomila, že to v tomto týdnu bude přesně rok, co jsem psala svůj první článek pro Donnu. Byl o Slunovratu, kdy je to čarodějný svátek, který já osobně považuji za hodně mocný a velký.

Ale na ten je ještě chvilku čas.

Nicméně mě ta vzpomínka vrátila do loňského roku, do minulosti, jsem tak trochu nostalgická, při té vzpomínce. A doléhají na mě myšlenky, takové až hluboké, co vše se za ten rok stalo, co jsem dokázala a co ne, kam mě osud zavál.

Pocit podobný tomu, jaký každý zažíváme s příchodem nového roku, kdy balancujeme a hodnotíme ten minulý.

A přesně o tom bude tento týden. O vzpomínkách, někdo se při nich dostane jen do minulého roku, někdo bude mít přesah několik let, někdo dojde do dětství.

Bude to takový melancholický, nostalgický týden. Nebude smutný, nemusíte se bát, jen takový hodnotící.

Někdy budete mít asi pocit, jako když vám v hlavě najednou jede mixér, kolik vzpomínek se tam objeví, jak budete skákat od jednoho k druhému, pocit, že se asi mozek zavaří.

Je to normální! Nebojte, nic se nestane .

Je to jen z toho důvodu, že přichází doba, kdy se máte poučit z minulých chyb a neopakovat je, kdy je to doba, kdy se jim ale máte a můžete už jen zasmát.

Budete si připomínat i to, co se vám naopak moc povedlo, a najednou budete vědět, proč se to tak vydařilo, co jste pro to tenkrát Donny musely udělat, jaký byl důvod úspěchu.

A velice často zjistíte, že jste nyní tak trochu zlenivěly, jako když se usnulo na vavřínech a jen se čeká, že se to nějak jako samo…!

Samo jistě ne! I tenkrát jste musely ledacos obětovat, čas, peníze, energii, byla potřeba trpělivosti.

A věci se dařily. S odstupem času se na to ale zapomnělo. A nyní je přesně ta doba, kdy se k nám vrací minulost, je tu proto, aby nám pomohla a opět ukázala cestu.

Takový určitý návod pro budoucnost, který ale psala naše minulost, každého konkrétního jedince zvlášť.

Tento týden se nám bude ukazovat a nejspíše budeme nějakým způsobem konfrontovány s tím, jaké jsme byly a jaké jsme nyní.

Jsme lepší? Nebo naopak? To si již musí každá zodpovědět sama.

Je to týden o tom, pokusit se nedělat a neopakovat stejné chyby jako dřív, v minulosti.

A mohou to být chyby naše vlastní, někdy mohou být ale výchovné i chyby našich blízkých, rodiny, přátel.

I ty mohou být značně poučné. A jde tento týden jen o to, jakoby více přemýšlet nad důsledky našich činů, které se budeme chystat udělat.

A slovo netrpělivost, si pro tento týden vyškrtněte milé Donny ze slovníku, protože to bude chtít pravý opak, právě ten čas, tu trpělivost, klid k tomu, abychom dělaly dobrá rozhodnutí.

Nicméně doba to bude klidná a vyrovnaná. Pocitově bude harmonická.

Krásný týden přeji.

S láskou a úctou

Vaše čaroda Ili