top of page

Výklad karet 8.-14.2.2021

Milé ženy, zdravím Vás.


Tento týden nás provází kartička nehybnosti.

Očekávejte, že přijde něco jako ustrnutí, nehybnost, nemožnost se pohnout z místa.


Je důležité si uvědomit, že v okamžiku vyhotovení nějakého díla se proudění sil zastavuje. Přichází chvíle klidu , která později, ať už dobrovolně nebo nedobrovolně musí přejít v pohyb.

A je to o ustrnutí, které se musí rozhýbat. A je dobré si uvědomit, že není důležité mít, ale být! Něco se musí změnit.


A vy se máte v tuto dobu zamyslet se nad tím, zda potřebujete vše co vlastníte?

Jde o to, že někdy taková ta touha MÍT zavádí většinou lidi k touze zvětšovat množství předmětů, představ a potřeb ve svém vlastnictví. A málokdo si uvědomí, že čím víc toho na své cestě nese, tím hůře a pomaleji se mu jde !


A je opravdu velmi důležité něco změnit. Protože nezačnete –li Vy a budete čekat - až jako nějak samo, tak to přijde z venku, nebude to vaše změna, ale vlivem okolních vnějších vlivů, což pro vás může být obrovskou chybou.


A jde o to , a berte to tento týden jako prioritu, abyste zjistily ženy, zda náhodou nejste ty, kdo stále jen čekají, až zodpovědnost přebere někdo jiný.


Je důležité, abyste vše vzaly nyní do svých rukou. Jako znak toho, že je něco špatně můžete brát to, že pokud budete mít sklony k tomu obklopovat se zaběhlými zvyklostmi, pořádky a předměty, pak máte problém! A je na čase s tím něco dělat.


Většinou je doba, která se na v tom vašem vnitřním světě projeví jako okamžik před procitnutím. Může být nepříjemný, ale může přinášet strnulost a stísněnost, ale dá se to překonat!!!


V hmotném světě můžete očekávat tíživé období, kdy bude bez vývoje, nic se nebude dít, jak v dobrém tak ve špatném. A bude takové zakonzervované.


Finance, to samé, bez vývoje a je dobré v tuto dobu nepodnikat nic velkého a mít jen takové malé cíle v tomto směru.


Pokud se podíváme na vztahovou stranu tohoto období, pak čekejte, že může jít o takové období vyzrávání, kdy v manželství a partnerském vztahu je to hodně často takové to období , kterému se dá říkat klid před bouří. Nicméně ta bouře bývá velmi prudká, ale krátká a pročistí vzduch. Takže není třeba se toho bát.


Jen si je třeba dát pozor na to , že v důsledku toho někdy máme na toho druhé nepřiměřené požadavky. A tak je třeba si na to dát pozor!


Někdy jde o takové jakoby zakonzervování vztahu, pokud je člověk s něčím nespokojený a neřeší to , pak ale je pohodlný na to aby něco měnil, a tak to takové až „nudné“ může být pořád.


Většinou to pak končí jen v setrvávání ve vztahu, který je nefunkční. Je to škoda, o problémech se má mluvit, aby se vzduch pročistil. A pak se dá vždy vše napravit a vylepšit.


Přeji krásné dny

Vaše čaroda

Ilibottom of page