top of page

Výklad karet 8.-14.11.2021

Krásný den všem.


Jsem tu s výkladem pro tento týden a místo svých oblíbených tarotových karet, jsem vzala do ruky jiné, krystalické. (To asi to mé současné přírodní napojení, nebo co?)


Ale jsem moc ráda, že mi přišly pod ruku, protože tento týden bude tedy ve znamení Ametystu, kdy pokud si tento kámen představíme zvenčí, v přírodní podobě, tak jsou to úplně obyčejné šedivé kameny, nic moc.


Ale , když se rozříznou, pak teprve vidíme tu krásnu nafialovělých krystalů, která se ukrývá uvnitř každého z nich.A tom bude tato doba, o pokladech ukrytých uvnitř Vás. Máte je objevit, máte je dát na odiv svému okolí. Máte dát najevo celému světu svoji vnitřní krásu, napojit se na ni, na svůj vnitřní svět.


Objevit, jak krásné je to místo, využít toho, být v souladu sama se sebou, protože tím získáte do života velkou sílu, se kterou pak budete zvládat případné překážky všedních dnů. Získáte sebevědomí.


Pokud s tím máte problém, pak vám právě Ametyst může pomoci se zvýšením pozitivních energií a zvednout sebevědomí.


Máte ametyst? Pak ho tento týden noste u sebe jako talisman, buďte v jeho blízkosti. Nalaďte své smysly na ty fialkové krystalky, vizualizujte si ho.


Tento týden Vám karty naznačují, že je třeba odvahy, nebát se, a že sny a plány, které máte, že jsou splnitelné, ale nesmíte se bát jít si za nimi.


A klacky na cestě?


Překážka?


No zametenou cestičku v životě nemá nikdo, takže odkopněte je někam stranou a jděte směle dál !!!!


Je to doba o vnitřním světě, vaší vnitřní síle!!!!


Tak o sobě prosím tento týden nepochybujte!


Krásný den

Vaše čaroda

Ili

bottom of page