top of page

Výklad karet 7.-13.9.2020

Všechny Vás moc zdravím.

Toto období pro vás bude náročné na myšlenky. Jde o to , že se vám hlavou neustále bude honit plno možností, plno plánů, budete mít doslova hlavu plnou snů.

Bude vám jistě připadat, jako že nemůžete vypnout, že se vám mozek snad zavaří. Přijde pocit, že musíte stálo něco řešit, že na vás okolí naléhá, že jste pod tlakem, že po vás všichni chtějí všechno.

No, po pravdě to bude náročná doba, protože ten myšlenkový tok se asi bude špatně zastavovat a v jeho důsledku pak budeme unavené, myslím tím teďˇspíše duchovně než fyzicky, ale i to dá člověku zabrat. Budeme to tedy hodnotit z počátku jako náročné období.

Ale při lepším prozkoumání, jakoby při snaze se v tom všem chaosu zklidnit, tak zjistíme, že ale nám to dává opravdu jasné myšlení, že máme nápady, které vůbec nejsou marné, jak se říká.

A dokonce zjistíme, že ten tlak na nás, že nám vlastně dává možnost se vyjádřit, možnost se nějak ukázat, všechny ty své představy zhmotnit.

A o tom je tato doba. Která sice náročným způsobem, ale přesto přináší možnosti. Budeme mít naprosto jasné myšlení, vše nám půjde jakoby samo. Budeme mít výborné logické uvažování, budeme umět činit rozhodnutí.

Projeví se nejspíše ve velké míře i naše originalita a důvtip. Přesvědčíme se, že jakoby pod tlakem umíme dělat správná rozhodnutí a budeme rozhodné jako nikdy jindy.

Je to pocit, jako když prostě víte řešení a nemáte vůbec žádné pochybnosti.

To vše se ale projeví jen za předpokladu toho zklidnění se. Něco jako druhá fáze procesu, který by se dal nazvat proces poznání, proces, který vede k pravdě, k vaší vnitřní pravdě, k vaší síle myšlenek, a který je jakoby příslibem k tomu, že když budete spoléhat na svoji sílu, že jste schopné vyřešit jakýkoliv svůj problém.

V rámci pocitu, že je na nás vyvíjen tlak a musíme všechno stihnout rychle, zde kartičky upozorňují na to , že je ale velice nutné si dávat pozor v tomto období na to, abychom se nechovaly ženy nezodpovědně, bezohledně a nezačaly být k lidem pod tím vším tlakem chladné.

Jde o to, že by to vyvolalo jen hádky a jen bychom si opět přivolaly další problém, který by se musel řešit.

Naopak je to výborná doba na to v rámci vztahů vše vylepšit. Jde jen o komunikaci a je dobré s partnerem nebo vůbec v rámci všech vztahů ihned komunikovat, pokud se nám něco nezdá, nebo nelíbí.

Nezapomínat na to, že ale i pochvala je někdy důležitá a to hlavně pokud by šlo o děti.

A samozřejmě, MUŽI – tento druh také vyžaduje neustálou chválu.

Tato doba je výborná i na seznamování se, protože z nás bude cítit aktivita , vitalita a to je pro opačné pohlaví velice přitahující situace, kdy začínáme být zajímavé, zároveň i tajemné a je třeba začít objevovat.

Bude to doba vaší velké mentální energie, která se bude dát využít ve všech směrech.

A nejdůležitější radou je asi to, nebát se komunikovat a zůstávat aktivní, i za cenu únavy.

V této době je dobré věci a situace překonávat, spíše zatnout zuby ale hlavně nic nevzdávat!!! A je dobré hledat i takové jakoby střízlivé řešení, nemusíte se úplně přerazit snahou a odrovnat se doslova.

Kdo vydrží, bude to pak výchozí bod pro další dobu, kdy je to jako vstupenka do lepší doby, která je stejně pozitivní, ale už ne tak aktivní a náročná.

Hodně štěstí!

Vaše čaroda

Ili


bottom of page