top of page

Výklad karet 7.-13.6.2021

Milé ženy, zdravím Vás.


Pokud je něco, co by pro tento týden bylo nějak typické, pak by se mohlo hovořit o stálém vývoji.Je dobré si v tuto dobu uvědomit, že pohyb je jako podmínka života. Je to podmínka pro běh událostí, nic se nesmí zastavit, vše živé je v pohybu. Jde o přeměnu energie jedné v druhou. Změna, která právě umožňuje vývoj, a která znamená život.


V praxi se to většinou projeví tak, že se začne něco po dlouhé době očekávání konečně někam sunout, nabírat konkrétnější podobu, kdy budete moci cítit i něco jako ustálení důležitých věcí v životě - až harmonii, by se dalo říci. A většinou to sebou přináší i období velmi příznivé pro to, zmapovat všechny podmínky a plány dalších cest a životních možností.


A tak se rozhodně máte v tomto týdnu zamyslet se nad tím, zda víte co máte k dispozici? A brát to i malinko jako varování, že nic není věčné! A že tak příznivá doba, nemusí být dlouhodobá.


V tomto období ani není před čím pořádně varovat, je to pozitivní období. A někdy se stane jen to, že pokud byste třeba byla velmi zodpovědná bytost, mohla byste mít zvláštní pocit, že jde vše tak jako samo.

A mít z toho strach. To je normální. Jde to samo .

Pak je tu velmi důrazné upozornění, abyste se do ničeho moc nepletla, spíše byla v klidu a pasivní, protože byste to klidně mohla pokazit nějakým svým zásahem ze strachu. Někdy to prostě jde samo.

A tak buďte v klidu, v rovnováze, protože vše, co je v rovnováze, tak přináší úspěch. Když se nyní podíváme na hmotnou rovinu tohoto období, pak je velmi průměrné v pracovních otázkách. Z jedné strany se daří, i pracovní prostředí a kontakt je příjemný, ale na druhé straně je výsledek ještě daleko a ocenění – to ještě dál. Ale je to velmi dobrá doba na plánování budoucnosti i na investice, ale většinou to pak stejně dopadne tak, že o tom všem budete jen mluvit, ale vůbec nic pro to dělat. Je možné , že důvodem bude strach z toho, že je nedostatek peněz, ale právě o to jde, karty vám chtějí říci, že se to může velmi snadno obrátit , ale chce to právě vyčkat. Ale naplánované to mít můžete. Pokud se koukneme na vztahovou část výkladu, pak zde je nutné opět říci, že je o ustáleném vývoji, kdy ale právě Vám se může klidně zdát, že je to celé bez vývoje. Karty v tomto bodě jsou ale opravdu jen neutrální a jsou jen o vývoji, kdy pro každého to slovo znamená něco jiného.

Většinou to sebou přináší jen rozvinutí nějaké situace , která vám bude velmi blízká.

A výsledky všeho se objevují opravdu až postupně a pozvolna.

Obecně ale je to příznivé období, kdy stačí udržovat ve všem dané tempo a výsledky přijdou.


Přeji krásný den

Vaše čaroda

Ili

bottom of page