top of page

Výklad karet 7.-13.12.2020

Milé ženy, zdravím Vás.


Doba, která přichází sebou nese i kus minulosti a takové nostalgické vzpomínání.


Může se vám klidně stát, že tento najdete nějakou dlouho hledanou věc, nebo potkáte „staré“ přátele, že vás třeba nostalgicky zaujme v knihovně album fotek ze školy, či z dětství.


Bude to na vás působit jako návrat starých dobrých časů, kdy bylo dobře, kdy bylo bezstarostně, kdy to dodá do vašeho života jakýsi druh až vřelosti a pocitu bezpečí.


Někdy se může stát, že vás tyto vzpomínky jakoby nasměrují a poslouží k inspiraci, která bude prospěšná pro váš budoucí život, pro rozhodnutí, která třeba i časem uskutečníte, ale jakoby tato doba přišla, jen proto, aby vás uklidnila a nasměrovala. Ale bez nátlaku a bez spěchu a stresu.


Je to jako když si čtete v posteli při lampičce pohádku, a i když zrovna princeznu sežral drak, stejně jste v klidu, protože přeci víte, že to dopadne dobře.


Je to stejné i u běžných životních situacích, které budou přicházet tento týden. Mohou klidně nahánět hrůzu, může z nich jít strach, ale vy budete vnitřně vědět, že pokud se mu postavíte, jako ten Honza v pohádce, tak že ho přemůžete a všechno dobře dopadne.


Je jedno o jakou životní oblast se bude jednat.


Jediné, na co je asi třeba dávat pozor je to, že bez ohledu na to , jak vás vzpomínky ovlivnily v minulosti, tak nyní slouží jen k připomenutí situace a je třeba je brát v ohledem na současnou dobu, jakoby vyvážit je logikou a realitou.

Velice často se touto dobou projevuje touha po domově. Je jedno zda je to výlet za vzdálenější rodinou, kde jste třeba v dětství trávila prázdniny, nebo zda je to touha po vlastním bydlení, nebo zda jen o vymalování v rámci zútulnění vlastního domova.


Slovo domov tento týden hraje prim a bude se vše točit hodně kolem toho slova ve všech jeho významech.


Většinou právě tím, že se na tuto oblast máte skony orientovat, tak se začíná vše kolem domova lepšit, harmonizovat, vylepšovat , uklidňovat. Je to ale hlavně jen tím, že se na tuto oblast směruje skoro veškerá vaše energie. A to je dobře.


Je fuk, že vás k tomu přivedlo album fotek, budiž požehnáno.

Protože tím, jak dochází k naplnění v rámci této oblasti, zklidňuje se i vše kolem.

Takže se začíná daří více i v pracovních a finančních sférách. Je to taková spokojenost, někdy melancholicky vzpomínková, která má blahodárný a uzdravující účinek na vše kolem vás.


Čekejte proto zlepšení či zklidnění ve všech oblastech. Nebude to asi nic převratného, ale jistě velice příjemného a osvěžujícího.


Touto dobou hodně často dochází i k duchovnímu probuzení. Jedná se o intuitivní jednání, které vede vždy k cíli, směruje vás to k vašemu dalšímu duchovnímu rozvoji.


Někdy můžete mít pocit, že cítíte určitou rozumovou nejistotu, která je sice velice nepříjemná, ale která není vůbec důležitá.

Netrapte se tím.

Je to možnost pro sebe něco udělat ve smyslu sebepoznání. A to většinou rozumem vysvětlit nejde.


Zamyslet se tedy nyní nad tím, kdo jste. A mějte na paměti, že rozumové uvažování je jen jedna z částí mysli.

Někdy je třeba si uvědomit, a zde je dobré to brát jako radu karet pro toto období, že jste to vy, kdo potřebuje a zasluhuje od sebe víc lásky!


Krásné dny

S láskou a úctou

Ili


bottom of page