top of page

Výklad karet 6.-12.4.2020

Přeji Vám krásný den a opět se spolu podíváme na to, co můžete očekávat od výše uvedeného týdne.

Jak karty, tak i Luna, mi vedou tento rozklad spíše jen k jednomu jedinému bodu.

Tím bodem je středa a úplněk ve Vahách.

V tuto velice náročnou dobu je zapotřebí milé ženy si uvědomit, že právě Luna nám dokáže dát onu sílu ženy, tu patřičnou ženskou energii ke zvládnutí všeho, protože jak jsem se v těchto dnech přesvědčila, je to hlavně ženská energie, která udržuje potřebnou harmonii a klid, který nyní všichni potřebujeme.

(Nic proti mužům, ale oni mají v této situaci úplně jinou úlohu, neméně důležitou, ale o ní tento týden prostě není.)

Ale i my potřebujeme někde brát sílu a tento týden k tomu máme krásnou příležitost zesílit své ženské vibrace, propojit se s Lunou, získat pro sebe potřebnou energii.

Ale je důležité, mít správný záměr.

Protože někdy člověk pracuje s měsícem, praktikuje rituály, ale přesto mu to jakoby nevychází. Ale to je jen proto, že tak činí ve špatnou dobu.

Protože pokud se nasměruje v této době energie na správný záměr, pak se dějí věci.

Tudíž středeční úplněk by bylo dobré využít.

Máte tedy dvě možnosti.

Buď si jen sama sobě dopřát takové malé setkání při svíčce za svitu Luny sama se sebou. Ponořit se hluboko do svého nitra, bez záměru, a zjistit jen sama o sobě zajímavé věci. Takový hovor sama se sebou. Někdy to bývá velice, ale velice přínosné.

Anebo pak druhá možnost, kdy jak jsem psala výše, úplněk bude ve vahách, kdy Váhy jsou vzdušné znamení, nesou sebou energii ducha, otevřenosti, společenskosti (ano, v tuto dobu úsměvný pojem, ale všichni máme doma internet) a tudíž je dobré toho využívat.

Tento týden by bylo dobré se tedy zaměřit na naše vztahy, pracovat na nich, na všech, je to doba o vzájemné spolupráci, o ochotě přistoupit občas na kompromis, protože v této době se to stává pomalu nutností.

Kdo by si chtěl udělat rituál za úplňku s konkrétním záměrem, měl by být zaměřen právě na toto téma. Je to ta vaše druhá možnost, kdy budete pracovat se záměrem.

Tento týden se prosím snažte vše zvládnout, jak se říká diplomaticky, protože je třeba si uvědomit, že jakákoliv hádka, výměna názorů, by byla velice náročná vzhledem k náročnosti samotné doby, působila by velice depresivně, ale i přesto by bylo třeba si uvědomit, že by to byl jen odraz vaší energie, něco jako zrcadlo.

Pokud se necháte tento týden někým vyprovokovat a neustojíte situaci, berte toho člověka jen jako vašeho učitele, který vám měl něco ukázat.

A opačně to samé, i on se od vás měl něčemu naučit.

Přesto doporučuji se všem případným konfliktům vyhnout. Doba potřebuje vyrovnanost, rovnováhu a klid.

Pokud se potřebujete v životě nějak prosadit, je to velice vhodná doba k tomu, abyste si znovu ujasnily dámy svůj cíl, svůj záměr, kdo jste a kam směřují vaše kroky.

A pak, opět platí pořád to samé jako na začátku roku. Nutně vědět, co chci a pak si za tím s rozhodností jít i přes překážky.


Karty dnes k tomu ale radí i to, že abyste mohly ženy dosáhnout svých cílů, že je zapotřebí pružně reagovat na situace, které se kolem odehrávají.


Holky moje zlaté. Ono to jen vypadá, že se nic neděje, že se vše zastavilo, že nejde nic dělat, protože ….a to si dejte milion svých důvodů, proč vám to konkrétně nejde.

Ale!!! Není tomu tak, dá se dělat hodně moc a děje se toho ještě více.

Nenechte se prosím odradit jen proto, že se věci malinko zkomplikovaly, že na vás třeba okolí tlačí, že byste své záměry měly přehodnotit, NE!

Váš cíl není nemožný, jen k němu možná v této divné době povede malinko jiná cesta, než byla ta, která byla v plánu.

Máme nyní všichni šanci být lepší. Tak ji prosím využijme na 1000 %.

Vše, co se bude dít v dalších dnech, týdnech či měsících, bude nové, bude to , jako když začínáme od nuly a jaké si to uděláme, takové to budeme mít!


Pro tento týden je důležité, abychom se nebály změn, které přicházejí, a je dobré reagovat na své pocity, jen na své, ne na pocity rodiny, okolí, jen na ty své, protože to je důležitý úkol pro nás všechny, který nás dokáže posunout o kus dál.

Pevně věřím, že se situace již pomalu začne zlepšovat a zase bude dobře.

Držme si tedy palce.

S láskou a úctou

Vaše čaroda Ili

www.kartarka-ili.cz


bottom of page