top of page

Výklad karet 6.-12.12.2021

Zdravím Vás milé Donny.


Pokud bych měla tento týden charakterizovat jedním slovem nebo slovním spojením, bylo by to , že bude o boji - rozum versus cit.


Budete jistě pociťovat vnitřní rozpor, zmatek, přijde váhání.Můžete vést spor sama se sebou, přijde tápání a zpochybňování čehokoliv, s čím se setkáváme. Tento týden můžete cítit neodůvodnitelný smutek, melancholické nálady.


A jelikož v sobě budete mít zmatek, mělo by přijít zamyšlení,

jak vlastně vypadá to, co hledáte? Protože je tu i varování – někdy zbytečné přemýšlení vyčerpává !!!


Nastane totiž asi situace, kdy budete mít učinit nějaké rozhodnutí, ale v tom okamžiku, právě proto, že nebudete mít jasné stanovisko, by mohlo to rozhodnutí být chybné.

A tak ať už se budete rozhodovat jakkoliv, vždy se budete cítit špatně, protože si vždy to své rozhodnutí hned vzápětí zpochybníte!


Je to proto , že budete mít a budete cítit velkou potřebu zaujmout k tomu nějaké stanovisko, sama pro sebe se rozhodnout, ale právě tou touhou si tu situaci budete dělat těžší!


Na to se dá říci jen to, že vydržet, asi na to není ta pravá doba, období rozhodování nadejde brzy, ale teď´ to není.

A tak vzdát se přemýšlení a nechat věci být, je ta nejlepší rada pro toto období. Jen tak najdete to své místo.


Pokud se podíváme v tuto dobu jen na otázku finanční a pracovní, je to o nejistotě. Přijde asi pocit, že je před vámi hodně moc neřešitelných problémů, ale bude to pocit je subjektivní. Objektivně jich totiž nebude víc než jindy, ani neřešitelné nebudou. Jen to bude chtít jiný úhle pohledu .


Je to ale nevhodné období pro jakékoliv investice, i když by mohl přijít pocit, že teď je dobré riskovat.

Není to dobré! A neriskujte!!!


Pokud se na toto období podíváme jen z citové oblasti, pak na to pozor, protože hodně často dochází k tomu, že svou osobní nejistotu budete mít sklony promítat na partnera a často to pojímat jako že je to „ jeho vina“ !


Tím vznikají často spory, kterými se vztahy kazí.


Také hodně často v tomto období přijdou myšlenky na to , uvažovat ve větší míře o druhých a někdy dochází i k neoprávněnému rozhořčení.

Z druhé strany je zase dobré, za nikoho nepřejímat odpovědnost. Sama budete mít svých starostí dost! A tak proč si přidělávat další!


Není ale dobré unikat pře ničím a uzavírat se do samoty, to opravdu není třeba a není to vhodné. Mohlo by se to stát pravidlem.


Krásný týden

Ili


bottom of page