top of page

Výklad karet 6.-12.1.2020

Všechny Vás zdravím v roce 2020.


Rozhodně se tento týden připravte na to , že to bude doba o intenzitě, o rychlosti, netrpělivosti, určité přelétavosti a i dramatičnosti.


Je to doba rychlých nových možností, nových seznámeních, kdy se věci dávají do pohybu a je dobré reagovat.

Můžeme mít takový ten pocit ženy, že máme horkou půdou pod nohama, že bychom nejraději někam odjely, odstěhovaly se, jako když nutně potřebujeme nějaký přesun, aspoň v podobě dovolené.


Při tom nepřemýšlíme, jednáme rychle a většinou až afektovaně, je to taková ta spontánní akce, kdy neříkám, že to někdy je špatné, ale i zde se musí malinko přemýšlet. Neunáhlit se.


A s tou zbrklostí budeme mít prostě tento týden fakt problém.

Takže tím, jak se nenecháme nikým a ničím zastavit a půjdeme si za svým, tak ale pozor na tu ukvapenost.


Je to také doba, která právě tou naší nestálou povahou v tuto dobu, nám může do života přivést člověka, který bude úplně stejný.


Z počátku to bude super, protože stejné zájmy, stejný pocit, stejné vize, ale později!

Zjistíme, že se ani jeden neumíme ani trochu podřídit tomu druhému, což pak bude na překážku a začne se projevovat žárlivost jeden na druhého, pocit, že toho druhého musíme ovládat a takové to hezké, se může změnit v dramatické výstupy, žárlivé scény a podrážděnost na vše.


Je to doba, kdy budeme asi jako ohnivá střela, která si jde za svým a nekouká dopředu, dozadu, kolem. Někdy se to vyplatí, ale většinou se později prostě „nabourá“.


Takže ženy, nejlépe při všech činnostech vše dvakrát rozmyslet, a až pak jednat.

Není to ale o tom, že máte raději nyní ze strachu sedět doma, to ne, je to jen o určitém ovládnutí se, abychom si nenadělaly zbytečné pozdější starosti .


S láskou a úctou

Ili


bottom of page