top of page

Výklad karet 5.-11.10.2020

Moje milé, zdravím Vás!

Doba, kterou sebou přináší tento týden bude bohužel o iluzích. Věci budou jinak, než navenek vypadají.

Je dobré si pohlídat své vnímání, protože budete mít skony stavět si vzdušné zámky.

Někdy se to projevuje tak, že jdete za snem, který je ale nereálný a nenecháte si pomoc, poradit. Nedokážete rozeznat pravdu od lži.

Toto vše ale bohužel bude hrozit. Budete iluzi považovat za realitu, a projeví se to ve všech oblastech života, kdy to má největší dopad většinou ve vztazích, kdy někomu bezmezně důvěřujete a zjistíte, že to vše byl jen klam.

Takže ihned sundat růžové brýle! Protože jinak to bude doba o zmatku, vaše pocity budou stresující, budete mít pocit, že se neumíte rozhodnout a začnete dělat zbrklá rozhodnutí.

Máte před sebou asi plno možností, kdy je lákavá každá z nich a vy dobře víte, nebo máte pocit, že správná je jen jedna, max. dvě.

Komplikuje to i ta skutečnost, že většina z těch možností je lákavá a to ještě každá jiným způsobem. A tak byste si je nejraději nechala všechny, nebudete se chtít rozhodnout.

Klid a rozvahu to bude chtít, ale nemůžete nyní utíkat do říše fantazie, nebo snad utíkat úplně od vyřešení. Musíte se začít koncentrovat na to , co je důležité a co je opravdu reálné. Která ta možnost má nejvíce reálných předpokladů. A pro tu se pak tedy rozhodněte.

Zjistíte nejspíše, že jste si snila o ideálním světě. No , ten ale neexistuje a nastává čas vrátit se nohama na zem a někdy to bohužel provází pocit pádu a ten bolí.

Tento týden si nejspíše uvědomíte, že nemůžete mít nikdy všechno. Je to o velkém očekávání a nyní přichází doba, kdy rychle vystřízlivíte.

Projevujete se to v pracovním světě tím, že zjistíte, že vám kolegové či vedoucí lžou, že vám možná jen mazali med kolem pusy, možná zjistíte, že nejste nenahraditelná, dostavuje se pocit zklamání.

V partnerských vztazích, je to také doba průšvihů. Většinou vyhází napovrch povahová vlastnost, která není dobrá, a která může hodně ovlivnit vztah. Někdy se projeví nevěra, někdy můžete i zjistit, že vám jde o lásku a ostatním jen o peníze.

Bohužel jde o lhaní a klam.

Hodně často se to bohužel projevuje spíše u dlouhodobých vztahů.

Na nově příchozí možnosti, jak ve vztazích, ale i v práci, pozor. Není to tak, jak to vypadá!

Zde pozor, protože labilnější povahy touto dobou mají sklony k tomu řešit tuto situaci návykovými látkami. Zde varování, a to velmi silné, tím to jen zhoršíte, nepomůžete si!

Nejlépe je situaci co nejdříve přijmout, a pak zase vstát a jít dál.

Neotáčet se za minulostí.

Přeji hodně štěstí a krásný den

Vaše čaroda

Ili


bottom of page