top of page

Výklad karet 4.-10.5.2020

Všechny Vás moc zdravím.

A přicházím s výkladem karet pro tento týden. Pevně věřím, že jste si užily milé ženy Beltain, velký čarodějnický svátek, který otevřel bránu k novým možnostem.

Opět ale bude na nás, jak se k nim postavíme. O tom, že nyní nic nebude stejně , jako před tím – myslím tím nyní covid, to je jasné všem. Jsem ale přesvědčena, že již valná většina lidí tuto realitu přijala.

A o tom je tento týden. Přijetí. Kdo přijal změny, začíná opět „normálně“ fungovat. Kdo je ještě nepřijal, toho bohužel čeká další náročný týden.

Ale obecně se dá říci, že toto období bude pocitově volnější, než byl minulý týden a ty před ním. Vše se pocitově uklidní a budeme mít pocit, že si můžeme aspoň na chvilku vydechnout.

Přesto pozor!

Tento týden bude výrazný právě tím, že bude docházet ke změnám, ale jakoby uvnitř nás. Každý trochu vnímavý jedinec jistě pocítí, že se něco mění uvnitř něj. Je to o změně sebe sama.

Kdo si nyní říká, to je v pohodě, to je toho, změna uvnitř, to je dobrý. Tak se hluboce mýlí. Toto bude velice náročné období na trpělivost.

A přiznejme si milé ženy, že hodně z nás má právě s touto vlastností trochu problém.

Trpělivost tedy!

Hodně to bude také o financích. Opět i toto bude o změně. Ne nějaké razantní, ale jakoby budeme muset jít oklikou, bude to samý zádrhel, komplikace, sice drobné, ale na každém kroku.

Kdekdo bude mít pocit, že ho snad někdo řídí, že někdo určuje vaše kroky, co máte dělat, co nemáte dělat, co smíte a nesmíte.

Takže tento týden můžete pociťovat doslova až jakoby odpor k systému. Přijde velmi výrazný pocit, že nechcete, aby vás někdo omezoval, protože si všichni již uvědomujeme, že tím stagnujeme.

A každý ví, že to je špatně, že voda, aby byla zdravá také musí téct. Že když zůstane stát, tak zahnije.

Ale už nemusíme hnít. Stačí opravdu je vystoupit z té stagnace a najít jinou cestu.

Protože už nemusíme, jen je nutné nelpět na věcech, které jsou přežité, odžité, nefunkční.

Tento týden je o tom, otevřít se již svobodně, s jasnou myslí novým věcem, protože je jich všude kolem opravdu hodně.

Že to nebude jednoduché? No nebude ! Ale když budeme trpělivé a vytrvalé, pak to jistě bude stát za to.

Krásný a odlehčený týden přeji.

S láskou a úctou

Vaše čaroda

Ili


bottom of page