top of page

Výklad karet 4.-10.1.2021


Milé Donny,

zdravím Vás.


Máme zde první rozklad v novém roce, a co nás tedy tento týden čeká?


S tímto týdnem je spojen určitý pohyb. Neříkám, že to vše bude už hned super, ale je to minimálně nástup mírně lepších časů. Ale nebude to hned a nebude to zadarmo.


Takže můžete očekávat, že se věci dají pomalu do pohybu , že se jedná o postupné přecházení z jedné situace do druhé , a že je to cesta k vaší budoucnosti , a že symbolizuje naději.


Zároveň je ale stále ještě tato doba spojena s určitou nejistotou.

( to vše jsou ještě pořád ty společenské vlivy v rámci všech opatřeních, které omezují všechny a vše)


Očekávejte ženy, že se vám budou stávat situace , kdy jakoby konečně dospějete k určitému řešení, které jste dlouho neviděly, nebo na něj nemohly přijít. Najednou to tu bude.

Můžete očekávat, že se oprostíte od starého , rozhodnete se třeba opustit i prostředí, které už vás jako osobu nijak neobohacuje, začnete se jistě těšit na něco nového. A je to tak, že právem očekáváte v tuto dobu zlepšení.


Hodně často se to projevuje v pracovních věcech tak, že přesto, že jste musely překonávat překážky, které vám přicházely do cesty, najednou jste na té cestě právě na křižovatce.


Kdy můžete klidně zjistit, že vás to, co děláte již nenaplňuje, že se vám nic víc v tomto nenabízí, a tak ze situace klidně odejdete.


Rozhodně si v novém polepšíte a nejspíše zjistíte, že se na tu změnu, které jste se dříve bála , vlastně už těšíte.


Hodně podobně to pak vypadá i u vztahových záležitostí. Kdy můžete klidně opustit vyhořelý vztah, můžete se vrhnout do nového vztahu doslova po hlavě. A místo pochybností, které to představovalo dříve , opět, nával euforie a štěstí a pocit novoty.


Dalším aspektem, který se ve vztazích touto dobou projevuje je to, že pokud probíhaly hádky a neklid, dochází k usmíření, ke stavu klidu a vše probíhá harmonicky, končí stresující období.


Dalo by se říci, že tento týden bude dobou, kdy končí nějaké stresové období a začíná se blýskat na lepší časy, kdy vidíte a vnímáte nové příležitosti, vidíte věci a situace jinak, než dřív.


A místo strachu přichází doba těšení se z nových možností. A to i přesto, že někde v koutku duše ještě stále pochybujete.

Nemusíte!


Krásný den

s láskou a úctou přeje

Vaše čaroda

Ili

bottom of page