top of page

Výklad karet 31.5.-6.6.2021

Milé Donny, dobrý den.


Začíná doba, která je takovým až dárkem pro vás. Je to období, které bude hodně moc o ryzosti citů, někdy až přesahující „fyzično“ a jde spíše o uvědomění, že existuje něco víc. Až spirituální láska.


Jde o to , že tento týden se před vámi může naskytnout nějaká nová cesta, nové možnosti, nové výzvy. Které můžete využít, ale také nemusíte.

Většinou je toto „nové“ provázeno určitým až bouřlivým obdobím, protože si budete uvědomovat své zkušenosti, někdy dosti bouřlivé. Bude to doba, kdy se mohou projevovat všechny vaše emoce.


A to jak ty kladné, tak záporné. Přesto je to pro vás vždy šance, jak se posunout dál, právě na základě svých zkušeností. Nabízí se šance.Bude to doba, kdy budete mít jistě cítit plno síly, budete vitální, budete si myslet, že máte emoce a city pod kontrolou. Tak trochu pozor, protože to mu tak není.

Lidé, kteří jsou citlivější by toho mohli zneužít a začít s vámi manipulovat.


Nicméně se tato doba nese v duchu možností, a jak je dáno vodnímu živlu, tak je to doba, která se hodně často projevuje právě ve vztazích.


Je zde tedy možnost potkat až osudovou lásku, je zde rozhodně zlepšení stávajících vztahů, je to o posunech ve vztazích, je to doba velice intenzivních citů, takže je potřeba se pořád malinko hlídat a být nohama na zemi.


Protože budete mít sklony se touto dobou nechávat unášet na růžovém obláčku. Není to na škodu, ale jak jsem psala výše, pozor na tu manipulaci, nenechat se city unést, ale rozhodně si je máte a smíte užívat.


Hodně často se stává i to , že se můžete setkat s osobou, která na vás bude mít do budoucna velký a příznivý vliv, ale z počátku ve vás může vyvolávat až nepříjemný pocit. Protože je moc přímá a moc se s ničím nepáře.

Tak je zde pro tuto dobu varování, abyste si nedělala o lidech úsudek příliš brzy, protože byste se v nich mohla mýlit.


Je to období, kdy je ale dobré dávat své emoce najevo a to ve všech oblastech.

Vyplatí se vám to.


Jinak by se obecně dalo říci, že tento týden je spojený s dobou, kdy se nacházíte v plodné a radostné fázi. Ve hře je spokojenost, láska, potěšení, pocit, že s vám daří, a že sklízíte nyní plody toho, co jste kdysi zasela.

Většinou dochází k naplnění představ a to jak pracovních, tak partnerských, je to o plnění snů a přání.


Pokud by před vámi byly nějaké zkoušky, nebo projekty a plány, je to výborná doba na realizaci a vše by se mělo dařit.


Je to doba i o schopnosti přijímat. A to jak své úspěchy tak své neúspěchy, protože i to vás posouvá dále.


Jediné na co byste si měly ženy dávat v této době pozor je to, že budete mít sklony jednat a rozhodovat se pouze citem, to by mohl být problém, protože by vaše city zastiňovaly vše ostatní.


V tomto čase se budete ale jistě cítit krásně, vše půjde jakoby samo, budete cítit, že máte ve všem otevřené dveře a plno příležitostí.

Bude tedy jen na vás, zda jich využijete.

Může se stát, že se v této době začnete více zajímat o věci mezi nebem a zemí, což je znak toho, že duševně rostete a je třeba se tedy této možnosti otevřít a věřit svým citům, své intuici a nechat se vést.

A někdy je to pocit, jako když objevíte tajemný svět mystiky a svůj vnitřní „zázrak“ – poznání.


Je to doba, která by se tedy dala rozhodně označit, jako že je to pro vás takový „dárek“ z vyšších míst.


Užívejte si to.


Krásný den

Vaše čaroda

Ili


bottom of page