top of page

Výklad karet 30.8.-5.9.2021

Krásný den milé Donny.


Tento týden je pod taktovkou jednoho z es, kdy každé eso – ať už představuje jakýkoliv živel je třeba brát jako určitý zvrat v životě. Někdy k dobrému, někdy se nám to, co se děje, z počátku nemusí vůbec líbit, ale i přesto je to pro náš další život a vývoj pozitivní.


Jelikož toto eso představuje živel vody, pak změny budou a mohou být jak rychlé, tak pomalé ale hlavně nejspíše půjde o změny vnitřní, o nalezení nějakého svého vnitřního tajemství a bude to hodně o cestě do svého nitra a o poznání v duchovním slova smyslu .A je třeba se na tyto změny připravit a využít jich.

Bude to období celé o Vaší duchovní stránce.

Pokud bych tedy měla tuto dobu nějak charakterizovat jedním slovem, hodilo by se rozhodně slovo – Život!


Tento týden můžete očekávat příval informací , dost důležitých informací. Kdy může jít o jakousi cestu do nitra vaší osobnosti a může to vést k nalezení vnitřního pramene síly.


Dojde rozhodně k určitému pochopení. A budete mít schopnost překonávat překážky. Může se stát, že dojde k sebepoznání, které ale přijde jakoby zcela náhodně.

Bylo by velmi dobré zamyslet se nad tím, po čem toužíte?


A uvědomit si i to , že některé věci se nabídnou jen jednou za život!!!


Pokud se podíváme na spojení s hmotným světem, tak můžete očekávat, že přijde nejspíše nějaká jasná představa, či vidina určitého vašeho cíle.

Může to být velmi krátkodobá záležitost, která ale ve vás zanechá na dlouhou dobu nesmazatelnou stopu.


Můžete přijít i k nečekané příležitosti, díky neobvyklým okolnostem, kdy je vždy třeba ji rozhodně využít a to dost rychle!


Ve vztazích se můžete těšit na to , že touto dobou můžete pomoci druhým, přijde dobrá nálada, kterou je třeba rozdávat všude okolo. Můžete za pomoci okolí třeba i setřást ze sebe nějaké staré vlastní potíže.


A samozřejmě se můžete setkat i pro vás s osudovou osobou.

Někdy to neznamená, že to bude hned nová obrovská láska, ale právě, že jen ta inspirace, tím, že potkáte takovou osobu je pro váš další život důležitá, a tím se stává setkání osudové!


A rada karet k tomuto vašemu období by zněla ve smyslu toho , že Váš vnitřní svět skrývá větší bohatství než svět vnější.


Vaše čaroda Ili

www.kartarka-ili.cz

bottom of page