top of page

Výklad karet 29.7.-4.8.2019

Vítám Vás v novém týdnu a kartičky dnes hovoří o tom, že je třeba se trochu pobavit. Zbavit se stresu.

Tento týden sebou nese energie volnosti, hravosti a bude dobré nebrat se tak vážně a prostě si to léto užít.


Je to o až o bláznivých nápadech, takových až „šaškárnách“, které si můžeme dovolit.

Je to výborná doba na cestování, na poznávání nových míst, nových lidí, je to doba, která vám přinese nové zážitky a je možné zažít i nějaké třeba velmi zvláštní dobrodružství.


Klidně můžete překonávat své hranice, můžete vystoupit ze světa dokonalosti a řádu.

Můžete odpočívat, spát beztrestně do oběda, válet se na louce od rána do večera, a to vše jen tak - pro radost.

Můžete naopak vstávat v šest ráno a jít na nádraží a říci si , že pojedete na výlet prvním vlakem, který přijede neznámo kam.

V tom trochu riskantním, ale spontánním rozhodnutí bude hodně adrenalinu a dobrodružství. Ale dá vám to pocit absolutní volnosti.

Každý si může vybrat dle libosti.


Jde o to, že někdy potřebujeme prostě vypnout, nechat věci ať se dějí svým přirozeným tempem.


Neplánovat!


Dokonce můžeme zjistit, že když to tak necháme, že nás tento přirozený proces vývoje ledasčemu dokáže přiučit a vše probíhá naprosto v klidu, bez stresu a spontánně.

Je to týden, který nese hravé energie, a tím pádem přináší i nová možná dobrodružství, je to čas zajímavých i zvláštních příležitostí, kdy ale pokud je budete chtít využít, budete muset být ochotni jednat rychle.


Protože jinak se může stát, že když se budete dlouze zamýšlet, tak je prostě promeškáte a kdo ví, kdy zase přijdou takové šance.


I ve vztazích se to opět projeví jako velice příjemná doba, kdy vše jde a je tak, jak má být, kdy se člověk cítí šťastný a milovaný, ale zároveň dostatečně svobodný, prostě pocit k nezaplacení.

Je to taková jakoby radost bez důvodu, nálada je výborná a projevuje se všude ve vašem okolí a to na ni pozitivně reaguje.

Je to dobrá doba i na seznamování a komunikaci, kdy se člověk právě snadno seznamuje.


A je to doba, velmi intenzivně hovoří i o dobrých zprávách při očekávání potomků. Takže radostná událost ve formě těhotenství, je také neopomenutelná.

Pokud by to bylo vítané, tak super, pokud ne, pak zvýšený pozor!!!


Ale obecně tento týden můžete očekávat čas, který je naplněný radostí, dobrou náladou, kdy se bude dařit plno věcí, a pohnout se i záležitosti, které se dlouho nemohly hnout z místa.

Je to doba, kdy můžete prožívat spokojené období a hlubokou spokojenost a lásku ve všem a ke všemu.


A karty radí, že když už máte prostor na to užívat si, pak to také máte dělat a nechat ostatní situace jen tak běžet a nechat osud, ať si to zpracuje sám. Nemusíte být také u všeho.

Užívejte si a buďte nyní šťastní a bezstarostní.


S láskou a úctou

Kartářka Ili

www.kartarka-ili.cz


bottom of page