top of page

Výklad karet 29.3.-4.4.2021

Milé Donny, zdravím Vás.


Nastávající období bude o vaší vůli. To je problém, že. Protože jen málo lidí má opravdu silnou vůli.

Ale v této době bude potřebná!


Budete se v této době ženy dostávat do situací, které budou připomínat zkoušky, pocit, jako když jste ve škole u tabule, na zkoušení záleží, zda propadnete či ne, vy jste se opravdu důkladně připravovaly, ale najedou je tam okno a vy nevíte vůbec nic.


Šílená panika, že? No, ale karty radí, že kdykoliv se dostanete do takové situace, pak je nutné – zklidnit se, zklidnit mysl, klidně zavřít oči, zhluboka se několikrát nadechnout, zklidní vás to a poskytne vám to nějaký ten čas.


A až potom reagovat, protože nyní opravdu pozor na prudké reakce, na zbrklé jednání, není to dobré.

Není třeba si hrát v tuto dobu na hrdinu, přiznat, že něco nevíte, že něco nestačíte, že jste možná někde udělaly holky chybu.

A požádat o pomoc.


A zde přichází právě ta vůle.


Pokud se vám pomoci dostane, a to skoro vždy ano, pak to ale není zadarmo, k nápravě činů, nebo situací je potřeba vaše aktivní účast a snaha.


A většinou zapření se, za cenu úsilí a třeba i veškerého času, a i třeba na úkor osobního života, je potřeba zamakat.


A zde je potřeba silné vůle. Pokud to v této době zvládnete, vše se vyřeší , vy z toho vyjdete poučené a život se vrátí za pár dní do normálního stavu, do normálního tempa a nic se neděje.

Situace vyřešena.


Pokud ale nezvládnete, pokud Váš přístup k potížím, které tento týden opravdu hrozí, budete přistupovat nezodpovědně, budete věci stále odkládat, pak se vám to jako bumerang vrátí a situace se stane neřešitelnou.


Pak bude pozdě, chtít se začít snažit, nebude to k ničemu.


Hodně často se toto odráží ve vztazích, kdy jeden z partnerů dobře ví, že je něco špatně, že by se mělo něco dělat, že je potřeba ten vztah nějak posilovat, nebo udělat nějaká dobrá gesta, dobře ví, že je míč na jeho straně hřiště, ale - Nic.


Zde tedy opravdu pozor, pokud se nebudete snažit na vztazích pracovat, můžete o ně přijít.


Jinak je to postavení karet, které moc nepřeje seznamování, tudíž očekávat touto dobou nějakou novou lásku je spíše zbytečné, vše by bylo maximálně takové poznávací kafe a nic z toho. (No i to je nyní špatný vtip, tak dobře, pozvání na procházku v rámci okresu).


V pracovní rovině se právě mohou začít tento týden projevovat nějaké minulé chyby, které je nutné zpracovat, napravit, pokusit se o záchranu situace.

Ale je s tím právě spojené i to, že většina času se stráví napravováním.


A jelikož budete dobře vědět, že je to následek vaší nějaké minulé nezodpovědnosti, pak je to doba, kdy se nebudete cítit moc příjemně, neboť ego bude hrát také svoji roli.


Nejlepší je si to přiznat a zabojovat.


Zvláštní je, že pokud to člověk udělá a zvítězí, přijde náprava , hned pak se dostavuje až euforický pocit vítězství nad sebou samým.


Takže tento týden bude nejspíše náročný, ale rozhodně je zvládnutelný!


Krásný den,

s láskou a úctou

Vaše čaroda

Ilibottom of page