top of page

Výklad karet 29.11.-5.12.2021

Moje milé Donny.


Tento týden bude bohužel až o pasivitě a pocitu – být paralyzována.


S tímto obdobím bývají spojené spíše nepříjemné pocity. Protože většinou se dostanete do situace, kdy si nevíte rady, kdy se cítíte být vydány na milost a nemilost. Je to taková slepá ulička a vy nevíte, jak z ní ven.


Jsou to přesně ty situace, kdy se většinou místo akce máte tendenci zastavit se a šlapat na místě, ale kdy je tento stav pro Vás šíleně nepříjemný a většinou i tíživý.

Jenomže Vy si nebudete umět poradit co dělat, nebo toho nebudete ženy prostě schopny.Bude se jednat o dobu, kdy vše co se děje, se dít musí a není možné se tomu vyhnout, a tak je dobré to také brát. Je to velmi nepříjemné období pro ego, protože jde o smutek, o povinnosti, které nejsou příjemné.


(Někdy toto může vyvrcholit i určitým zdravotním problémem, a proto je důležité, abyste se zbavily holky nadvlády ega! A nepříjemnostem se pokusily vyhnout.)


A bude velmi důležité si v této době uvědomit, že pokud chceme stoupat nahoru, musíme také ale něco obětovat. Protože nic není jen tak.


Vnitřně budete toto období procházet cyklem čištění, jde o nánosy hmotného světa a vnitřní já se musí očistit. Možná se touto dobou budete učit nesobeckosti a budete nucené obětovat ego, ale pozor, ta oběť musí být především vědomá!

Někdy to sebou přináší pocity typu, že nevíte kam patříte, že nevíte, na kterou stranu se postavit, jak situace řešit. A je to o duševní nejistotě.


Nebojte se, toto období také skončí a nastane lepší. Většinou to ale nejprve všichni chápou jako nespravedlnost , jako trest. A tak je tu jen jedna rada, to co se děje nebo respektive bude touto dobou dít, to není žádným trestem pro vás, je to jen vliv okolních situací a dění ve společnosti.


A je dobré vše co se děje , a že to půjde těžko, ale brát to opravdu spíše jako podanou ruku osudu, která vám má pomoci zbavit se ega, aby se mohlo pokračovat v životní cestě dál, někdy jde totiž určitý začátek nové životní etapy.


U tohoto období toho nejde o moc více napsat, protože je to karta pasivity a stagnace, která ale pozor, je velmi dobrá k novému začátku, pokud si uvědomíte, že v tomto stavu nechcete a nemusíte být, jak jsem psala výše.


Pokud by Vám mohly karty tento týden radit, pak je to v tom smyslu, že vše bude váznout, tak dlouho , dokud se budete cítit bezmocně, dokud nezměníte náhled a nezaujmete jiný postoj.


Tak se držte a krásný den všem

Vaše čaroda Ili


bottom of page