top of page

Výklad karet 28.10.-3.11.2019

Milé ženy !


Jsem tu opět s výkladem, ale tentokrát ho musím doplnit i vlivem měsíční fáze.


Týden to bude hodně náročný, připravte se na to. Hned v pondělí nás totiž čeká novoluní ve štíru, kdy je to rozhodně nejnáročnější tmavý měsíc v tomto roce. A přináší sebou tudíž i náročnou dobu.

Špatné je i to, že vliv tohoto novoluní bude působit extrémně silně ještě po celé další dva dny.


A hned na toto navazují dušičky, neboli jeden z hodně velkých čarodějných svátků – Samhain, který připadá na noc ze čtvrtka na pátek. Kdy je velice tenká zeď mezi světy. Mezi tím naším a tím duchovním.


Takže všechno toto dohromady způsobí velice náročnou energii, která zapříčiní zmatek. Jednak v našem fyzickém a hmotném světě, ale i v tom našem vnitřním.


Uvidíme jistě překážky úplně všude , kam se podíváme. Vše, co se bude dít, budeme považovat za problém, budeme vše zveličovat. A hlavně se budeme cítit jako v křeči.

Jde ale o to, že se vše děje jen z toho důvodu, aby mohlo všechno nepříjemné, vše nepotřebné, vše co nás v životě brzdí – odejít.

Vše co nemá v našich životech už místo, odejde.

A to ať chceme nebo nechceme.


Lidé kolem nás budou nervózní, hodně roztěkaní, to sebou může přinášet různé patové situace, i nehody z nepozornosti a všechny takové ty nepředvídatelné situace.

Dávejme si tedy pozor na cestách, v práci, při sportech, při všech činnostech, kde by mohl hrozit úraz z nepozornosti.

Protože jen tím, že se budeme snažit vždy plně soustředit jen na to, co děláme, se mu můžeme vyhnout.


Neberte to prosím na lehkou váhu.

Energie budou hodně rozladěné, tenké a vibrovat budou neklidem.


Rozhodně se to projeví i ve vztazích, ve všech, kdy ať už chceme nebo ne, budeme nejspíše nevyrovnanými, podrážděnými, budeme potřebovat vždy najít nějakého viníka. Ale viníkem budeme jen my.

Takže, když nastane situace, kdy náš temperament prostě vybuchne, a že hodně často vybuchne neprávem, prosím uvědomme si to a omluvme se ihned, jak k tomu uvědomění přijde.

Jen tak zůstanou mezilidské energie ochráněny pro budoucí dobu.


Je to sice velice náročná doba, ale je přechodná, ale není nutné si během týdne všechno zničit. A předejde se tím následným konfliktům, které by kvůli tomu mohly nastat v budoucnosti.


Pokud situaci přijmeme, přestaneme se vztekat, jak nám nic nejde, nevychází,

když přestaneme bojovat proti všemu a všem a zanoříme se hluboko do sebe, tak sice za určitého nepohodlí, které nám ta doba přinese, se ale dostaneme do fáze znovuzrození.

Začne proces uzdravení, který ale vede přes naše nitro, přes tu jeho nejtajnější a nejhlubší část.


Ztráty, které přijdou berte prosím s pokorou, protože je to ku prospěchu. Potřebujeme to, jako koza drbání, jak se říká.

Přijdou změny, přistupujme k nim prosím s trpělivostí, s citem, opatrně. Nedovolme chaosu a úzkosti, aby vstoupila do našeho života.


V této době prosím nezačínejte nic velkého, nové projekty klidně týden počkají.

Minimálně tedy do Samhainu.


Neznamená to ale, že se máte zastavit úplně, to jistě ne, jde jen o taková ta unáhlená a nová a i tak trochu netrpělivá a riskantní rozhodnutí.

Jasně, že když na něčem pracujete třeba půl roku a má dojít nyní k završení, tak to nehodíte jen tak do koše.


Ale to je právě ono, i vám odejde to nepotřebné, staré ze života a přijde ta nová fáze a vše nové prostě provází i určité potíže, je to jako porodní bolesti, je to strašně namáhavé – a pak - NEJVĚTŠÍ ŠTĚSTÍ.


Všechno má dvě strany, na vše se dá dívat z více úhlů pohledu.


Obecně ale na sebe prosím buďte opatrní. Zvýšená opatrnost platí respektive skoro celých 14 dní, až do úplňku, kdy se vše začne obracet a nám se vrátí síla a energie, úspěch a štěstí.

Hodně sil.


S láskou a úctou

Ili

www.kartarka-ili.cz


bottom of page