top of page

Výklad karet 27.9.-3.10.2021

Moje milé, dobrý den,


Tento týden přijdou zcela jistě chybné představy o sobě i druhých.

Přijde snění místo jednání. Budeme mít sklony hledat neexistující, přijde lež a většinou nesprávné posouzení skutečnosti.


A rovnou se tu nabízí rada karet k této době, kdy je dobré zamyslet se nad tím, zda jsme vážně přesvědčeni o své pravdě?

Protože nepřiznat si chybu, to není hrdinství!Jde o to, že tento týden budeme opravdu mít tendence obviňovat druhé za své chyby. Budeme mít nereálné představy o svém životě. Přijde přehánění a budeme velmi nevstřícné, budeme mít sklony každého moralizovat a poučovat. A při tom, chyba bude většinou u nás! Pozor na to !


Je to období, kdy dochází a dojde k nějakému „omylu“, kdy je to většinou omyl zásadní, kdy ho budeme pokládat za naprostou pravdu.

Proto se to projevuje jako velmi negativní období, kdy nejspíše přijdou sklony k tomu odklánět se od správné cesty, budeme mít pocit, že nějak v tom životě bloudíme.

A ne a ne se s tím sířit a uvědomit si to. Opravdu je velmi důležité si to jen uvědomit !

Nejlépe si najít jiný cíl a na něm pracovat. Nerada se zmiňuji v kartách o zdravotním stavu, ale zde udělám výjimku, kdy karty velmi důrazně upozorňují na to, že si svým zmatkováním , psychickým rozpoložením, fanatismem můžeme přivodit zdravotní potíže, kdy si pak za stav může člověk sám.

Je opravu dobré si vše přiznat, netrápit se tím, nežít ve snu, ale postavit se k tomu čelem a řešit. Hlavně se nelitovat! Jak jsem psala, je to dobré brát jako dobrou a důležitou radu karet. A z tohoto důvodu se tu o tom zmiňuji. Pokud se na tuto dobu podíváme z pracovního hlediska, pak je to hodně o přeceňování, je to o nezdaru, je to o nereálnosti cíle.

Můžeme čekat i konflikty na pracovišti, kdy je tam v okolí někdo, kdo by mohl být strůjcem pomluv, udavačství, nesvárů, může přijít na základě toho nějaké falešné obvinění a je třeba na to být připravené a reagovat a to hned, nenechat na sobě vinu neprávem. Naopak, při udělání chyby, pak ihned přiznat barvu a snažit se o nápravu. Dejte pozor i na to, kdo vám co radí, neboť hrozí i chybná investice na základě právě nějaké pochybné rady. Ve vztazích to bohužel také může být o lhaní, o ztrátě důvěry, může to vyústit až v komunikační problém, který by se později velmi těžko napravoval. Může přijít na řadu nečestnost a nevěra jednoho z partnerů. A hrozí i rozchody či rozvody.

Je tu v tomto období jen velmi malá možnost se nějak domluvit, a tak je velmi rozumné jednání odložit a nechat to vše na pozdější dobu a do té doby malinko přehodnotit svá stanoviska. I jen v rámci rodinných vztahů je špatná domluva. A na řadu mohou přijít generační problémy. A to velmi výrazné. Je velmi dobré si ale uvědomit to, že za celou situaci mohou všichni stejným dílem, není nikde větší vina, i když se to z počátku může tak jevit. S touto informací se na vztazích , myslím tím ve všech- jak partnerských, tak rodinných - dá pracovat.


Tak se držme a krásný den

Ili

bottom of page