top of page

Výklad karet 27.7.-2.8.2020

Krásný dobrý den všem.

Tento týden si pro vás kartičky přichystaly z mého pohledu krásnou tématiku, která se týká srdce a naší srdeční čakry.

Tato čakra je spojena se vzduchem, s láskou a s přijetím sama sebe.

A hovoří hodně o tom, že o všechny své vztahy musíme pečovat. Ne jen o ty okolo nás, o manželské, přátelské, pracovní, ale hlavně, a na to my ženy hodně často zapomínáme, také sem patří sebeláska!

Tento týden by měl být tedy o sebelásce, o přijetí sama sebe, se vším, co k vám patří.

Je to hodně o poznávání sebe samých, a pak ruku v ruce s tím přichází i daleko lepší pochopení ostatních vztahů, a tím, že přijmete sebe, tak se zlepší a zharmonizují všechny vaše vztahy.

Obecně to bude dobrá doba na vztahy, kdy vše plyne tak jakoby bez potíží, v klidu, kde nejsou žádné hádky, kdy si člověk s člověkem prostě rozumí.

Neříkám, že musíte mít na vše stejný názor, ale bude to doba o tom, že dokážete v klidu přijmout nebo jen vyslechnout i ten opačný názor.

Karty radí, že v tomto týdnu je dobré se vyvarovat toho někoho soudit, kritizovat, protože vždy, se zkuste vžít do jeho role, do jeho životní situace a představte si, že byste v ní byly ženy vy.

I toto bude mít vliv na váš život, protože někdy to může být jen takové zrcadlo pro vás.

V této souvislosti můžete mít tento týden plno takových těch AHA MOMENTŮ vůči sami sobě.

Není třeba se vůbec bát, protože to bodu pozitivní aha momenty, jako byste objevily nějakou svoji ukrytou vlastnost, sílu, může se někdy až zhmotnit myšlenka.

Je důležitá jen jedna věc, kdy pokud budete s každým jednat a veškerou svoji komunikaci s okolím povedete s láskou, pochopením a s respektem, jistě uvidíte a docílíte toho, že i druhá strana s vámi bude jednat stejně.

Takže pokud máte někdo něco k vyřízení,třeba úředního, tak tento týden dobrá doba, ale jen za podmínek, že se i na „ negativní příšeru z kanclu“ budete dívat a chovat se k ní hezky , s láskou.

Pak se najednou stane zázrak a bude to, jako když políbíte žabáka a máte prince.

Negace tento týden nezmůže nic, naopak vše "přihorší".

Buďme tedy tolerantnější a laskavější než jindy a bude fajn.

Posledním bodem, o kterém musím hovořit, je tento týden i to, že ale bude velmi vyčerpávající – energeticky, to je obecná situace, za to si nikdo nemůže sám, je to dobou.

Ale, každá sama si již můžeme od toho vyčerpání pomoci.

Velice doporučuji si každý večer najít chvilku a zastavit se, nejlépe někdy v přírodě, nebo jen na lavičce v parku, to je jedno, ale zastavení se v přírodním prostředí nám opravdu velice pomůže načerpat zpět onu energii, kterou budeme potřebovat.

To je ale pro tento týden vše, přeji všem krásné dny.

S láskou a úctou Ili


bottom of page