top of page

Výklad karet 27.4.-3.5.2020


Milé ženy, všechny Vás moc zdravím.

Jsem moc ráda, že tentokrát vám mohu nabídnout trochu pozitivnější náhled na tento týden.

Důležité je, že ve čtvrtek proběhlo novoluní v Býku, kdy jak asi všechny tušíte, je to zemské znamení. A to znamená, že souvisí s hmotou, s financemi, se seberealizací. A jako úplněk, tak i novoluní je zvláštní doba, já jí říkám takový –mezičas, kdy dochází ke změnám.

A je pak na každém, jak jich využije.

Tato zvláštní doba, ve které se již nějakou dobu nacházíme a jsem přesvědčena, že ještě chvilku v ní i budeme, tak ale všichni cítíme, že je to o změnách, všechno se mění a hlavně tedy ta ekonomická část.

Takže po novoluní začala a pořád ještě pokračuje doba, která je vhodná ke změnám, jsou nutné, jsou žádoucí. Už jsem o tom psala v minulých výkladech, že je to o cestě, že je to o tom, že ke svým cílům jen možná musíme změnit trasu.

Klidně to může být jen obejít balvan na té původní cestě, ale může to značit i to, že musíme třeba překonat skálu místo procházky zahradou.

Ale doba, která s tímto týdnem přichází již nese možnosti, je to dáno i tím, že se začalo „rozvolňovat“ dříve, než se původně zdálo, a tím se vlastně můžeme dát zase všichni do práce.

Je třeba si jen uvědomit, že hodně z vás si nyní ženy třeba řekne, ale to nejde, říkáte si, že to nedokážete, že nemůžete nastartovat opět tam, kde jste skončily, ale právě k tomuto tématu hovoří karty v rámci určité rady .

Opravdu již nyní nastává čas, který je vhodný k budování si nových cest, a je na čase zase do svého života přitáhnout hojnost ( v tom pravém významu toho slova, nejde jen o peníze! )

A tato doba sebou nese hodně příležitostí, které ale právě ještě mnoho z vás třeba není schopna vidět. Jsou takové neviditelné.

A většinou jsou neviditelné pro ty, kteří si ještě nevěří, nevěří v sebe, je tam málo sebelásky, nevěří ve své sny, neumí si důvěřovat.

A tak prosím, je velice důležité v tomto týdnu, abyste si uvědomily milé ženy, kdo jste, kam směřujete, uvědomte si svoji hodnotu, své životní hodnoty, které zastáváte, uvědomte si i to, které byste třeba rády získaly do budoucna, kam chcete, aby směřovaly vaše další kroky.

Tato kombinace karet, ( i v souladu s Lunou a Sluncem), tak podporuje v lidech jejich jedinečnost, tak si zkuste říci, v čem právě Vy jste výjimečné, a na tom zapracujte, možná právě v tom hledejte novou cestu.

Buďte prosím tento týden hodně otevřené svým nápadům, někdy až impulsivním myšlenkám. Nemusíte hned jednat, ale zamyslet se nad tím, co vám to vaše nitro zrovna tímto momentem chtělo říci. Ale když to promyslíte, pak jednejte.

Je prostor pro změnu, pro hodně z nás to bude velká změna, je to ale velice pozitivní situace, pokud si tu změnu dovolíme udělat.

Je čas a prostor na to, aby vaše okolí vědělo, kdo jste, co chcete, kam se míníte dále ubírat.

Je čas na vizualizace našich přání, klidně si tento týden udělejte novou nástěnku vizí a snů. Dejte do ní vše, po čem toužíte.

Při její tvorbě jistě hodně z vás zjistí, že oproti minulým nástěnkám, se najednou tato změnila, že je jiná, že je jiná priorita, jiná cesta, jiné sny, nebo stejné, ale i tak v jiné podobě.

Je velice dobré přijmout v této době fakt, že nic nebude stejné jako dřív, ale vše může být lepší!!!

Proto je dobré nelpět na minulosti, ale hledět do budoucnosti, nicméně žít teď a tady!

A je dobré respektovat nyní své pocity a jít jim naproti. Pak se totiž klidně může stát i malý zázrak.

Přeji všem hodně klidný týden, plný malých zázraků, ať už k vám přijdou v jakékoliv formě.

S láskou a úctou

Ili

www.kartarka-ili.cz


bottom of page