top of page

Výklad karet 27.1.-2.2.2020

Milé ženy, zdravím Vás.


Na tento týden se i já úplně upřímně těším jako malá holka.

Proč?

Protože bude moc hektický, strašně unavující, pořád bude co dělat, ale všechno toto budeme zvládat „levou zadní“, jak se říká. A respektive na co sáhneme a věnujeme tomu energii, tak se nám podaří.


Takto to zní velice krásně a jednoduše že? Ale není tomu tak. Aby nastal ten vítězný pocit, že to vše zvládáme a jsme dobré, tak to po nás bude chtít i práci.


Takže, doporučuji si nejlépe ještě dnes udělat plán, PROSÍM REÁLNÝ PLÁN, na vše, co chceme, nebo tento týden potřebujeme udělat, ať je to chronologicky podle důležitosti, a pak se toho plánu držet.


Vím, že většina z nás umí dělat deset věcí najednou a ještě i dobře, ale zde, v tuto dobu to bude opravu o tom, dělat jednu a pořádně. Soustředit se na jeden cíl, jeden úkol v jednu dobu.


Pak to projde krásně, vše bude v pořádku, odškrtneme si položku z plánu a hned na to můžeme jít na další úkol v pořadí.


Důležité bude i to, zaměřit se nejprve na podstatné situace a věci, jako je chod rodiny, dejte pozor na data, kdy, kde a v kolik máte být.

Obzvláště u akcí a schůzek, které nejsou pravidelné, ať nezapomenete, protože to pro vás je důležité, přijít včas.


Tento čas je i typický právě pro vyřizování věcí na úřadech, nebo takového toho „papírování“, kdy se věci začínají hýbat, je najednou možnost vyřídit i to , co třeba před tím nešlo, je dobré si uvědomit, za mi někde na lednici neleží nějaká zapomenutá složenka, co zapadla apod., protože nyní to ještě projde, později by nemuselo.


Proto doporučuji pro tento týden to plánování. Věci, které se budou dělat impulsivně a hrrr…pozor, tam můžeme udělat nějakou chybu, vlivem stresu, a to by mohlo mít nemilé následky.


Můžeme se na něj ale těšit, jak jsme psala výše, protože se bude obecně dařit, tam, kde bude snaha.


Tím pádem se mohou lepšit mezilidské vztahy, může se více dařit v práci, můžeme nastartovat i nové projekty, kdy ale pořád je tam ten důraz, že by měly mít reálný základ.

Šlo by jednoduše říci, že bude hodně důležité stát nohama na zemi a pracovat, a pak se bude jistě dařit.

A na konci týdne si pak v klidu sednete a zhodnotíte, kolik jste toho dokázaly a jak se vám to vše podařilo.

Tato doba právě tím, jak vše zvládnete bude mít velmi příznivý vliv i na vnitřní energii, na naše vnitřní Já, protože to se pak na konci týdne bude tetelit blahem, jak „poporostem“.


A ano! Hraje v tom roli i naše ego, kdy ale tentokrát to bude zasloužené, tak proč se občas po rameni nepoplácat, ne?


Vždyť bez černého by nebylo bílé, bez noci by nebyl den.


Ženy moje, bude to sice náročný týden, pro někoho může být i uchvátaný, ale kdo dá na mojí radu a vypracuje si pláneček, může ho prožít v klidu.


Takže mě teď napadá, že bych měla do plánu rovnou dát i odpolední kávičku, kterou chci pít v klidu a možná i dvojku vínka večer, co kdybych měla chuť, že?

S láskou a úctou

Ili

www.kartarka-ili.cz


bottom of page