top of page

Výklad karet 26.7. - 1.8.2021

Milé Donny, dobrý den.

Tento týden by se mohl charakterizovat slovy vědění a moudrost.


Bude to období o tom, že dokážete ovládnout situaci tak jakoby "zpoza rohu".

A vaše řečnické schopnosti budou jistě nepřekonatelné.

To vše Vám půjde jen proto, že tento tento dokážete být jen sama sebou.Berte to, no něco jako „požehnání“, protože málokdy toto jako lidé dokážeme, spíše máme sklony někoho kopírovat a snažíme se o to být někým jiným a všeho využijte.


V tomto týdnu se ocitnete zcela jistě v situaci, kdy pocítíte velké organizační schopnosti, obratnost. Bude tam vůle a sebekontrola. Tvořivé myšlení, nápaditost. Zcela jistě nápady, které budete umět prakticky uplatnit. A to Vám také dodá na sebevědomí a udělá dobře na duši.


Karty, totiž hovoří o práci a situacích, kdy člověk něco dělá nebo se o to snaží. Jsou to karty o snaze a šikovnosti i o ochraně.

Hlavně ale o aktivitě, která je nyní více než potřebná.


Někdy je ale třeba dát pozor i na to, že už se můžete cítit jako vítěz, jako že nic víc už udělat nemůžete, ale to je právě někdy zaslepenost a chyba. Překážkou totiž může být to, že vás některé kombinace, či nápady ženy nenapadly, nebo vás nenapadlo, že se dá a dalo jednat i jinak.


Takže půjde vždy o to, aby se vše činilo ještě s větším důvtipem, i když se daří a činilo se tak bez váhání.


A opravdu věřit jen sobě, protože v této době si můžete pomoci jen a jen vy.


Někdy se v této době, která bývá pocitově velmi dobrá, stává, že má člověk sklony k manipulaci s ostatními, ale i opačně, že dost často bývá nepozorný a nechává sebou manipulovat.


A obojí je špatně a to je jedna velká rada, nedělejte to a nenechte sebou manipulovat.

Jak jsem psala na začátku, každý jen sám za sebe, tak toho využijte!!! Protože každý má svou vlastní cestu.


A takové ty potřeby své vědění prezentovat na veřejnosti, ukázat co umíte, touha po uznání a pozornosti, to pokud nepřekročí hranice vkusu, je absolutně v pořádku, nemusíte sedět někde v koutě!


Krásný den

Vaše čaroda

Ilibottom of page