top of page

Výklad karet 25.-31.10.2021

Milé Donny, krásný den.


Konečně mám radost, mohu po delší době napsat něco pozitivního a to proto, neboť v tomto týdnu to bude hodně o vás. Tudíž, na vás bude, jaký ho budete mít.


Jde o to, že se budete cítit jako rozhodná, sebevědomá a podnikavá bytost, která se velice rychle pro něco nadchne.

A někdy je to pro dobou věc, někdy i pro úplně nemožný nápad.

A to je to, na co musíte dávat nyní pozor. Váš temperament bude nyní „vybuchovat“.


Můžete mít opravdu pocit nebo možná lépe řečeno sklony k tomu, tiše potlačovat svoji vášeň, která je připravena, každým okamžikem vybuchnout.

Tento týden je dobré uvolňovat energie, nečekat na nic, nedržet je v sobě.

Držená energie člověku škodí. Je lepší dát průchod citům a vášním.Budete jistě vyhledávat určité situace, příležitosti, abyste právě mohly ženy dát průchod k tomu uvolnění. Je dobré se zaměřit v tomto na formu nějakého projektu, podniku, snu, v pracovním prostředí, kde můžete všechny své schopnosti zhmotnit a dát průchod všemu , co k tomu patří. A vše se bude dařit a vše bude klapat.


Ale právě pozor na to, že pokud se takto budete Donny projevovat i ve vztahu, můžete udělat více škody než užitku.

Protože druhá strana na takový příval energie nemusí být připravena, a pak vznikají jen hádky a pocit, že nic nefunguje tak jak má a váš temperament by byl jen na škodu.


Jediné místo, kde je dobré ho využít na maximum, je fyzická podoba vztahu. Tam můžete projevit vášeň zcela nekontrolovatelně a bude to fajn.

Jinak se snažit ve vztahu spíše držte nyní při zemi a vzrušení provit v jiné oblasti.


Výborné jsou na to i zájmy, koníčky, kde se také můžete vybouřit a nikoho tím ohrožovat nebudete. Myslím tím na citové úrovni.


Je velice vhodná doba na to, společensky si užívat (dokud to tedy v současné situaci jde ). Protože tam bude vaše povaha považována za zábavnou a milou, lidé budou vyhledávat vaši společnost a vy budete ve svém „živlu“, jak se říká.


Tento týden, pokud si tedy dáte pozor na tu vaši výbušnost, tak pro vás ale bude velice příjemným obdobím, protože můžete mít pocit, že jste během chvilky stihla více věcí, než třeba za celý rok.


Působí to pak velice kladně na psychiku a na další vývoj událostí, které následují, protože ve vás ještě nějakou dobu ta energie bude doznívat.


Pozor si jen dejte v tuto dobu jen na to, že můžete mít sklony i k přehánění a to ve všech oblastech.

To pak značí to, že si na sebe můžete vzít více povinností než unesete, můžete slíbit něco, co nebudete později schopna dodržet a je i riziko, že vás může provázet celým tímto obdobím žárlivost.

Tomu se můžete vyhnout jen tím, že energii budete směrovat jen do svých věcí, svých potřeb, svých projektů a nebudete slibovat nikomu nic, jak v pracovních, tak i v soukromých záležitostech.


Krásný den

Vaše čaroda

Ili


bottom of page