top of page

Výklad karet 25.-31.1.2021


Milé ženy, zdravím Vás.


Následující doba, kterou sebou přináší tento týden se ponese v duchu rozmrzelosti a nespokojenosti.


Věci se bohužel nebudou vyvíjet podle vašeho očekávání a představ. To pak může mít za následek, že ztratíte veškerou motivaci k čemukoliv.

Někdy přichází až k lhostejnost ke svému okolí. Ve hře je i nuda a otupělost.


Projevuje se to v pracovní sféře takovou nelibostí k nadřízeným, nechutí něco dělat, je tam liknavost a to vše má vliv na výkon a posléze tedy i na finance.

Kdy to ještě ke všemu budete mít skony házet vinu na ostatní.


Vím, že se to hezky nečte, ale je to jen váš problém, vaše situace a okolí s tím většinou nemá co dělat.

Někdy přichází apatie, kdy máte pocit, že ať uděláte cokoliv, stejně to bude na nic. Ale to je právě omyl. Je potřeba se jen nevzdávat, protože vaše snaha se projeví až později. Ale bez ní přejde apatie v deprese a stres se stane nezvladatelným.


Takže konec s fňukáním a sebelítostí, je potřeba se zapřít a začít makat. Protože ať už to vnímáte a cítíte jakkoliv, máte určitou odpovědnost. A je potřeba se tomu co se nyní děje postavit čelem. Zabojovat za sebe, i kdyby se to zdálo nejtěžší na světě!


Jen když v sobě vydolujete poslední zbytky sil, tak se situace zase obrátí a bude brzy dobře.

Chce to jen najít v sobě sílu a nepolevit ve snahách. Ale je to období, které nebude nejlehčí.


Ve vztazích se to projevuje bohužel hodně často hádkami, které mohou být na denním pořádku, jsou ve hře zraněné city. Pozor i na to, že se můžete mít skony se upínat na nějakého člověka, který vaše city ale úplně přehlíží.

Je to o uvíznutí a strnulosti ve vztahu, kdy se to ne a ne pohnout. Je to o pocitech, že všechen žár, který tam byl již vyprchal, přichází s tím ruku v ruce žárlivost, trucování a uraženost.


Zde jen jedna rada, zatnout zuby a vyčkat, i zde toto brzy přejde, ale pocitově to není dobrá doba.


Na nové vztahy, nebo nová seznámení, to rovnou zapomeňte, protože by to byla jen taková hra, nebylo by to bráno opravdově a čekalo by vás jen zklamání a pocit bolesti a využití.


Někdy je tato doba spojená s momentem, že se sice nedaří, ale je to jakoby poslední překážkový krok k tomu, aby se před vámi otevřely nové možnosti a je to pak situace, že kdo vydrží, je obdařen a někdy je tedy i tato doba jen předzvěstí štěstí.


Někdy je to taková ta slepota, kdy nevidíte a nevnímáte nabízené možnosti a je právě třeba vyčkat, protože oči se vám zase otevřou!


Všem, držím palce.

S láskou a úctou

Vaše čaroda Ili
bottom of page