top of page

Výklad karet 24.2.-1.3.2020

Zdravím všechny příznivce tarotu,


dovolila jsem si pro vás připravit malý obecný rozklad na tento týden.


Při pohledu na karty se musím rovnou smát. Jde o to, že většinou se všude v esoterickém světě dává přednost intuici, duši a srdci-před rozumem.

A zrovna nyní – ano, karty radí přesný opak. 😊


Abychom tedy mohli být všichni v tomto týdnu spokojeni, a abychom mohli překonávat všechny překážky, které nám do cesty naše životy postaví, pak je důležité mít rozum!


V tuto dobu je dobré spoléhat se na zdravý rozum, používat při svých rozhodnutích i mozek, nejen srdce.

A rozhodnutí, která budete činit, by měla být v souladu právě s rozumem.

Touto dobou se bude dařit všem, kteří budou dodržovat určitá pravidla a budou umět využívat svých vlastností k tomu, aby uspěli.


Jde o to, že vám tato doba přináší vytrvalost, přináší Vám píli, pevnost, je tam i plno silné vůle a houževnatosti. To vše budete mít v tomto týdnu k dispozici.


Chce to ale vaši aktivitu, bez ní se nic nikam posouvat nebudete.


Doba bude přát i dlouho odkládaným věcem, takže pokud vás ihned něco zapomenutého napadlo, je to velice vhodná doba řešit i tyto potíže.


Dalo by se totiž klidně říci, že je to doba, kdy budete mít odvahu řešit všechny staré potíže, a tím, jak se do řešení pustíte, tím získáte zase větší životní stabilitu.


Každopádně je dobré tento týden myslet milé čtenářky na to, že je to doba o logice, rozumu, a ne o citech, a že je dobré vystupovat aspoň trochu autoritativně.


Někdy Vaše okolí prostě potřebuje i tuto Vaši stránku.


S láskou a úctou

Vaše čaroda

Ilibottom of page