top of page

Výklad karet 23.-29.9.2019

Krásný den všem.


Je tu podzimní rovnodennost a v této době je čas si uvědomit, že je na čase se začít zklidňovat. Je to doba, kdy vše dozrálo, kdy by již mělo být vidět, co se nám letos povedlo a co naopak nepovedlo.

Je možné to zhodnotit a poučit se, ale už to aspoň na chvilku nechat - tak nějak být.

Vždyť uvědomte si, co vše bylo dokázalo, co to stálo úsilí, aby člověk byl přesně tam, kde je.


A pokud se vám zdá, že to není ještě úplně ono, tak věřte, že vše se děje v tempu ve kterém má, a že vše je přesně, jak má být.


Hodně často se stává, že mi klienti v tuto dobu chodí do pracovny smutní, že se jim nepodařilo úplně vše co si naplánovali, měli své nástěnky vizí, dali tomu hodně úsilí a NIC.


Ale je to jen polovina pravdy. Většinou, když se na to pak podíváme, je to jako, když jsou jen kousíček od svého snu, jako když jsou na tom posledním schodě, jen najednou nevidí ten konec, nebo spíše ten dobrý konec, a tak se raději otočí a jdou zpět.

Zklamaní sami ze sebe, že jsou k ničemu, že nic nedokázali , atd., atd.,.


Prosím, opravdu je hodně důležité si tento týden, a vůbec tuto podzimní dobu , připomínat to dobré, uvědomit si, kam až jsme došli, všechno to , co se nám povedlo, a že toho nebude málo!


Někdy je dobré se malinko zatavit, pochválit se !!!, a pak až zase pokračovat na cestě.

Možná je čas, na týden, na dva, ty své snové nástěnky uklidit z dohledu, a užít si jen to krásné žití.

Je třeba jít do přírody, uklidní nás to tam, i příroda se již chystá odpočívat, je to přirozený proces uklidnění.


Ten, kdo to pochopí, bude po týdnu, po dvou , jakoby znovu zrozený, plný aktivity, ale už takové té přehodnocené aktivity a klidně si může opět pověsit svou nástěnku a pokračovat ve snech.


Ale kdo se neponaučí, kdo nebude odpočívat, kdo trochu nezbrzdí, tak toho může čekat i rozčarování, že například svým zbrklým a neústupným chováním, si místo pomoci, spíše přitížil.


Vím, není to klasický výklad karet, jak je zvykem, ale karty dnes, jakoby nehovořily, jakoby i ony chtěly už mít chvilku klidový režim a všechny nás jen ukonejšit a dovolit nám, aby mohl přijít oddech!

Nebojte se , nic se tím nepokazí, naopak, dodá to obrovskou sílu do dalších dní.

Není to o lenosti, je to o cíleném odpočinku.

S láskou a úctou

Kartářka Ili

www.kartarka-ili.cz


bottom of page