top of page

Výklad karet 22.-28.2.2021

Milé Donny,

ani nevím jak začít, jak to napsat "něžně", ale k tomuto týdnu se dá říci jen to ,že půjde o to „přežít“.


Bude nutné si uvědomit více než kdy jindy, že jen ten, kdo dosáhne úplného dna, má otevřenou cestu vzhůru.

Může přijít ztráta veškerých jistot, zničení a pokažení toho, co bylo v životě důležité.

A ještě k tomu všechno to co se děje, se děje vlastně omylem. Jde o neusměrněnou životní energii, která se obrací právě proti Vám, místo toho, aby Vám pomáhala.


Nejde jen o Vaši energii, ale i obecně o energii planety, lidí kolem vás, kdy ať chceme nebo ne, i ty nás ovlivňují. A mozek tuto dobu jede na plné obrátky, hádá se sám se sebou, jak to vlastně je, čemu, komu věřit, věřit vůbec?

Pak se do toho vloží i intuice a srdce. A to je pak tedy "vnitřní rozhovor"! No spíše hádka, jedno popírá druhé, naše nitro se doslova hádá samo se sebou!


Ono půjde o to , že tento týden přijde stress, již onen zmíněný vnitřní rozpor, budete přemýšlet nad něčím, co ale nejde vymyslet, a ještě k tomu budete rozladěné z toho, že to nejde!


V tuto dobu bude důležitá jen jedna jediná věc, a to začít znova. Nelitovat se, nenaříkat, vzít opět zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou a pustit se prostě do práce. A jít si za svým klidně s holýma rukama, ale jen s vlastními schopnostmi.


Pak je totiž člověk schopen dosáhnout všeho! Jsme neskutečně odolné bytosti, máme v sobě obrovskou sílu k překonání všeho, co nás potkává. Jen si to musíme uvědomit.


Je třeba to brát jako první krok k tomu, postavit se opět na své vlastní nohy a něco se svým životem udělat a je třeba to brát jako novou možnost a výhru a ne jako životní prohru!!!


Vše toto může a i přinese ve finále vysvobození, i když to bude třeba nyní chvíli nepříjemné.

A je třeba si opravdu uvědomit, že konec jednoho, může být začátek něčeho nového. Bez ukončení věcí , nic nového nemůže do života přijít.


V tomto duchu se ponese celé toto období.


Donny, držím všem palce, ať to ustojíme v plné síle. Věřím, že toto je opravdu období před zlomem, který prostě přinese opět klid do našich životů.


Držte se! Krásný den!

S láskou a úctou

Ili
bottom of page