top of page

Výklad karet 22.-28.11.2021

Milé Donny, krásný den.


V tomto týdnu to bude o vědomí, o možnosti vnést do svého života vnitřní světlo.

Můžete očekávat, že přijde myšlenka, která ale bude nezralá a nehotová. Přijde potřeba dělat něco jiného, či dělat něco jinak.

Můžete cítit určitá nutkání k nějakému činu, který je naprosto nelogický a v rozporu s Vašimi zvyky .Bude to jistě období, kdy přijde možnost na něco podstatného ve vašem životě přijít. Může jít o nápad, kolem kterého už dlouhou dobu chodíte. A chybí vám relativně jen odvaha a zodpovědnost k tomu ho uskutečnit. A teďˇ přichází ta doba, kdy si to možná konečně uvědomíte.


Někdy mohou přijít i poznání, která budou z počátku třeba i nepříjemná, ale i přesto vás posunou dopředu. A ze je třeba si uvědomit, že každý člověk se posunuje dopředu jen právě díky nepříjemných zážitkům a prožitkům, protože při příjemných zážitcích – stagnuje!


Pokud se tedy touto dobou budete muset nějak rozhodovat, pak ať to je ale opravdu svobodné rozhodování, nehleďte vpravo, vlevo, nemělo by to rozhodnutí být vázáno na zvyklosti okolí, minulost. Mělo by být rozhodně svobodné.


A pokud se budeme dívat na hmotnou část této karty, pak se tu může projevit opravdu dobrá a náhlá změna, či nová příležitost v pracovních věcech, která Vám pomůže v osobním růstu.


A pozor na to, že se může stát, že si třeba onu možnost ihned neuvědomíte, nebo ji nebudete hned umět využít. Je třeba na to myslet a nevzdávat nic a pokusit se bojovat.


Jen tu karty dávají i otázku, zda víte za co bojovat , zda se opravdu znáte? A jediný člověk , který vám může pomoci s odpovědí, jste jen vy! Odpovědi najdete jen a jen v sobě, tam je musíte hledat.


Rozhodování by sice mělo být rychlé, ale ne unáhlené, protože hlavní rada tohoto esa je taková, že ten kdo s mečem zachází svévolně a bezmyšlenkovitě, může někoho zranit a to by nebylo dobré!

Toto období je velmi dobré na možnost vzdělání a to v jakémkoliv slova smyslu!


A pokud se budeme dívat na toto období jen z hlediska vztahů a z hlediska citové oblasti, pak můžete v tento čas očekávat nečekaný zvrat s blahodárným vlivem.


A počítat i s tím, že povaha, zvyky a postoje partnera ke všemu se mohou začít měnit a vy se jim budete muset přizpůsobit, pokud budete chtít dále setrvat ve spokojeném vztahu.

Někdy je důsledkem takových změn pocit osamělosti, který ale většinou brzy opět vymizí.


Je to prostě o vnitřním světle, kdy někdy dobrovolně a někdy zase nedobrovolně najdete místo, kam patříte.


Krásný den

Ili

bottom of page