top of page

Výklad karet 20.-26.4.2020


Všechny moc zdravím.

Bohužel nemám pro vás úplně super zprávy pro nadcházející týden, protože přichází období, které se obecně vyznačuje tak, že je spojené se smutkem. Je to nyní hlavně tím, že tato „divno“ doba už trvá moc dlouho. A přichází období zlomu.

Jde o to, že se v praxi velice často stává to, že je to doba, kdy je zvýšená netrpělivost, je tu nespokojenost.

Problémy, které jsou spojené s tímto obdobím se časem kupí, až se prostě dostanou do bodu, kdy tak jakoby povstávají samy ze sebe.

A právě v důsledku toho, člověk vnímá sám sebe jako ve věčném utrpení, strádání, pociťuje a cítí se deprimován, opotřebován a utahán. A to nemusí dělat třeba vůbec nic. Vždyť i nicnedělání jednou omrzí.

Ono to bude o tom, že si budete dělat velké starosti, hlavou se jistě budou honit a vířit neustále nějaké myšlenky.

Jenomže právě tím, jak se neustále dokola vynořují, tak se ještě umocňují, je to pak taková kybernetická smyčka.

Systém cyklické spirály, která prostě člověku nedovolí spát.

Nyní se dostanu k doporučení, které bude až možná takové směšné, ale pokud se již člověk dostane do tohoto stavu, je dobré opravdu si dopřát třeba dobrý film, nějako komedii, nejlépe, nebo jakékoliv jiné pozitivní rozptýlení.

A pokud ano to nepomůže, pak je ale opravdu dobré se aspoň zamyslet, zda již není doba nechat si pomoci a vyhledat odborníka, například psychologa. Někdy se člověk bez pomoci neobejde.

V konkrétním praktickém životě je to pak období, kdy musíte očekávat nějaké špatné a smutné zkušenosti v zaměstnání, kdy pociťujete neúspěch a ještě si za to třeba budete dávat vinu. Ale nyní vlastně nejde s ničím hnout. Chce to jen tuto dobu přečkat.

Je to prostě doba, kdy nejste ve formě a jediná rada k těmto praktickým věcem je ta, že je to opravdu jen tak, že procházíte špatným obdobím, kdy nemáte ztrácet naději, ono se to zase otočí. Ale sílu, na to překonat to, tu najdete jen a jen v sobě.

Tu sílu v sobě máte!

S láskou a úctou

Ili


bottom of page