top of page

Výklad karet 2.-8.9.2019

Dobrý den.


Dnes, když jsem šla vykládat kartičky pro tento týden, padly mi do ruky trochu jiné karty než běžně. Jsou to karty o vílách, a tak jsem si řekla, že vyložím právě těmito.


Výklad tedy bude spíše takový motivační, protože tyto karty byly vytvořeny hlavně proto, aby nám - hlavně ženám , usnadnily dosahování svých cílů.

Aby nám pomohly zhmotňovat naše přání, pomohly nám nalézt smysl života.

A tak dnes nahlédneme hluboko do našeho podvědomí, kde se zobrazuje právě to, po čem duše touží.


Milé dámy, takže věřte, že jste všechny obklopeny božskou magií, energií,která proudí všude kolem nás.


A tak, ať už řešíte, či budete řešit jakoukoliv otázku, jakoukoliv životní situaci, tak pokud budete věřit sami sobě, tak vás víra ve vás povede a začne se plnit to, co si přejete.

Tento týden bude mít každá z vás zvýšenou schopnost intuitivního jednání a vnímání.

Je dobré ale vědět, co vlastně přesně chcete, co si přejete, a jak by to vaše štěstí mělo vypadat.

Protože jinak, budete zhmotňovat zase jen chaos a nevyřešíte nic, v tu chvilku je pak lepší raději nedělat nic a jen se pokusit meditovat a harmonizovat svou mysl.


Někdy je ovšem třeba, aby se situace vyřešila, či posunula apod. , opustit vše zastaralé v životě a jakoby se znova nadýchnout a jít novou cestou dále, protože jen tím, že pustíte minulost, tak se uvolní cesta k novým věcem.


A karty v tomto smyslu jakoby bijí na poplach, že je opravdu třeba trochu si v životě uklidit a opustit zastaralé, nepotřebné a nechat to vše odejít.


Někdy je to hodně těžké, je to někdy velice emočně náročné, ale věřte mi, že když se vám to povede, tak se vám neskutečně uleví.

Klidně si můžete pomoci tím, že se uklidíte někam do ústraní a tam si v klidu zakřičíte, že už nemůžete, že už končíte, řeknete situaci jakoby Sbohem. Klidně to ale můžete jen zašeptat.

Důležité je, aby to proběhlo na úrovni vaší mysli.


A pak už jen důvěřujte tomu, že se vše směruje tam, kam má, že je to doba, kdy je prostě čas jít dál. A věřte, že se kolem vás začnou dít věci, které budou jasným signálem, že postupujete správnou cestou. Někdy je to rovnou jasná reálná situace, třeba zpráva, nabídka atd.

A někdy to může být jen poletující pírko kolem vás, když zrovna myslíte na váš sen. Někdy proletí kolem motýl, když přemýšlíte nad situací. Ale znamení, ta budou všude kolem Vás, stačí se jen dívat.


Dalo by se říci, že to bude týden, kdy se mohou plnit sny, a kdy kolem vás bude plno pozitivních magických energií.


Přeji krásné dny

Ili

www.kartarka-ili.cz

bottom of page