top of page

Výklad karet 2.-8.8.2021

Milé Donny, zdravím Vás.


Tomuto týdnu vládne karta posledního soudu.


Kdy v tuto dobu musíte očekávat, že půjde o nastolení nového pořádku a to dobrovolně či nedobrovolně.

A je třeba se na to připravit!!!

Většinou je to o určité transformaci jednoho do druhého. Někdy situace může mít i podobu toho, že ztráty jsou oželeny a to s tím, že konečně začínáte věřit na lepší , nové časy.Hodně často tuto dobu provází ukončení nějakých dlouhých, táhlých záležitostí a z toho důvodu, pak můžete mít pocit, že máte naprosto jasnou představu o tom, co od života chcete, a jak by ten budoucí život měl vypadat.


A toto uvědomění si, Vám dodá velmi silnou pozitivní energii, kterou budete moci k uskutečnění změny použít a využít.


Protože jde právě o to, že poslední soud v praxi je většinou kartou nových možností, které se před Vámi mohou v tomto období otevřít a bude jen na Vás, jak se jich zhostíte.


Kartička důrazně upozorňuje na to, že buď je třeba něco změnit a mělo by se to brát tak, že každý čin je posvátný, že je důležité ho jen udělat.


Musíte si totiž uvědomit, že pokud to budete stále odkládat (a budete k tomu mít sklony), pak se ta změna uskuteční stejně, jakoby k ní budete donuceny okolnostmi, ale to pak má většinou o hodně dramatičtější průběh.


A to co si touto dobou v životě změníte, jakou změnu uskutečníte, tak to s vámi půjde dlouhou dobu v životě.


A půjde o zásadní změnu, kdy počátky toho období mohou provázet pocity chaosu, zmatku a aktivity, která se může zdát být absolutně neuspořádaná.

Ale je to jen chvilková záležitost a není třeba se toho hned lekat.

Také jde často o obrat v myšlení.


Důležité je pro Vás ženy to rozhodnutí. A jak jsem psala, většinou to je hodně o uvědomění si a o určité regeneraci.


A jediné na co si máte dát pozor, aby nešlo o čin, který by byl zbrklý a unáhlený. Chce to jednat, chce to rozhodnutí, ale uvážené.


Krásný den všem

Vaše čaroda

Ili

www.kartarka-ili.czbottom of page