top of page

Výklad karet 18. - 24.5.2020


Všechny Vás moc zdravím.

Kartám pro tento týden vévodí karta pážete, která se řadí ke dvorním kartám.

Dovolím si zde říci, že všechny dvorní karty malé arkány ,velmi často označují nějakou konkrétní osobu nebo soubor vlastností nebo způsob chování, kterým se někdo – či daná osoba chová.

Rozhodně se tedy tento týden připravte na to, že Vás nějaká taková osůbka bude mít chuť ovlivnit.

Pážata, jsou ale obecně nejčastěji někým, kdo je v nějaké situaci nově, krátce. Je to osoba , která je mladá nebo nezkušená. Často to bývá někdo, kdo přichází s nějakým impulsem nebo podnětem. Rozhodně není dobré se takovou osobu spoléhat, protože se ještě bude vyvíjet a tedy se i měnit.

Můžete tedy očekávat nějaký impuls, půjde o nějakou inspiraci, popostrčení, odvážný nápad, půjde o něco vitálního a kreativního. Může jít holky i o sexuální impuls. A zde tedy je to pak ve varovném postavení.

Ale ať už to bude cokoliv, pamatujte si, že to bude jen impuls a zbytek bude jen a jen na Vás!

A pamatujte, že tohle páže totiž může klidně už zítra dávat úplně stejné, či jiné impulsy úplně někomu jinému.

V tuto dobu tedy čekejte možnost nějaké šance či nabídky.

Pocítíte schopnost věnovat se druhým. Bude ve Vás vřít touha po dobrodružství , bezprostřednost, která nakazí ostatní a ti se jí nechají unést, přijde radost ze života.

Kdy to ale může být i tak, že navenek zář, uvnitř však nejistota.

Budete se umět rychle pro něco nadchnout.

Pokud by Vám karta pážete měla a směla poradit, pak se snažte být iniciativní. Buďte odvážné a ambiciózní – ale nikoliv neomalené! Dejte na svou intuici, motivujte okolí! Buďte neotřelé, smělé, bezprostřední a okouzlující.

Vyvarujte se však toho, aby to nebylo až moc afektované chování.

Když se na karty podíváme jen z hlediska vztahu je to o žhavých šancí, o dobrodružství. Může se jednat o krátké vzplanutí. O oživení stávajícího vztahu. Také může být řeč o milenci, který je ale ženy nevhodný pro trvalý vztah, je volnomyšlenkářský a nelze se na něj vůbec spoléhat.

Krásný týden přeji.

S láskou a úctou

Vaše čaroda

www.kartarka-ili.cz


bottom of page