top of page

Výklad karet 18.-24.11.2019

Milé ženy,


je zde další týden a vy můžete očekávat, že se vám začnou vracet vaše činy, vaše předchozí skutky.

A to jak v tom dobrém, tak ale musíte počítat s tím, že se bohužel vrátí i to, co se Vám úplně třeba nepovedlo.


Respektive je to doba, kdy si každá z nás bude plně vědoma toho, že co si člověk sám zaviní, způsobí, tak že to vždy dopadne tak, jak si zaslouží!

Je to doba, která je o uvědomění si tohoto a je to právě takové nabádání k úvaze a popřemýšlení o sobě, o svých skutcích.


Je zde od toho, abychom pochopily, milé ženy, co děláme nebo neděláme dobře a mohly se pokusit do budoucna stejné chybičky již nedělat.


Jakmile k tomuto uvědomění dojde a přijde i snaha o nápravu, (upozorňuji, že jde jen o to neopakovat chybu, protože napravit minulost nejde a ani se nemá chtít, to pak člověk může natropit ještě větší chaos, je to doba o přijmutí zodpovědnosti ) nastává pak rovnováha, která je vnímána velice kladně. Je uklidňující.


Můžete očekávat i situace s úředními věcmi spojené, mohou přijít nějaké soudní a úřední záležitosti, klidně to mohou být třeba jen nějaké dohody nebo smlouvy, ale i nějaká důležitá životní rozhodnutí.

Bohužel někdy i úřední konfrontace s následky svých činů, se kterými se budete muset vyrovnat.


Pokud by karty mohly v tuto dobu poradit, pak je to v tom smyslu, že je opravdu důležité přijmout svoji zodpovědnost, při jakýchkoliv jednáních, při rozhodování vše dělat uvážlivě, moudře, protože opravdu za vše později ponesete zodpovědnost.

Ve všech oblastech života, jak v pracovních, tak ve vztahových je to doba, kdy je prostě důležité dát věci do pořádku.


A nic více se k tomu konkrétně ani napsat nedá.


Dost často toto období klienti nevnímají dobře, protože je to staví do situací, kdy se nějak rozhodovat musí, kdy znají míru zodpovědnosti, a kdy se někdy bohužel svých rozhodnutí bojí.


Ale strach ještě nikdy nikomu nepomohl, je dobré se prostě rozhodnout vždy tak, abyste mohla dále žít se svým „vlastním svědomím“. Někdy to sebou ale nese i nepříjemné záležitosti.


Ale na druhou stranu, s touto dobou se právě mohou různé věci vyřešit, naplnit a konečně i v dobré obrátit. Jak jsem psala výše, je to i o minulých činech.


A tak než se začne člověk bát, toho co přijde, měl by nejprve popřemýšlet, zda se třeba nemá zrovna konečně radovat.


S láskou a úctou

Ili

www.kartarka-ili.czbottom of page