top of page

Výklad karet 18.-24.10.2021

Milé Donny, dobrý den.


Tento týden bude o výrazné změně v životě, o posunu většinou velmi nečekaným směrem. Většinou jde o výzvu, kterou je dobré přijmout.


Toto období je velmi obtížné na interpretaci, neboť hovoří, jak jsem psala, o zásahu osudu, o něčem co se stane a co nemůžeme ovlivnit- je to o zásahu zvenčí a do vašeho života to přinese zásadní obrat v událostech.V této době by se mělo obecně myslet hlavně na to , že je to vše o pohybu.

A nezapomínat, že k životu je pohyb nutný, a že většinou zvrat, který do života přijde, pro Vás bude ve výsledku pozitivní.

Půjde tou dobou také o to , jak se na to vše budete dívat, tedy o úhle pohledu, protože je rozdíl, když se budete cítit osudem jakoby vláčena, nebo zda to budete brát jako změnu, událost kterou můžete využít.

A karty radí zamyslet se nad tím, že každá změna osudu je příznivá. Jen naše ego na to někdy mívá jiný názor, ale většinou jen z počátku. A tím se to pak pro člověka stává dobrým nebo zlým !!!


Karty někdy velmi důrazně chtějí upozornit na to , že s osudem možná ne dobře zacházíte a jen vás chtějí donutit k zamyšlení.

V reálném světě můžete očekávat zprávy, které přijdou nečekaně, a které právě vše dají do pohybu, kdy to bude něco nečekaného a je jedno zda půjde o oslavy, přírůstky do rodiny nebo o ztráty krachy a podobné „ošklivosti“.


A tak je dobré stát v této době uprostřed a nenechat sebou vláčet. A pokud půjde o druhou možnost, pak bude úkolem právě to, najít ten omyl a pokusit se ho napravit.


Bude to o osudovosti, obratu. Proměnlivosti – jednou dole jednou nahoře. Čas na změny, kterým se nemáte stavět na odpor.


Krásný den všem

Vaše čaroda

Ili


bottom of page