top of page

Výklad karet 18.-24.1.2021

Milé Donny, zdravím Vás.


V tomto týdnu můžete očekávat snad až takovou nutkavost k činu, ale ne a ne se pro něj opravdu rozhodnout.


Kdy obecně je toto vyložení karet vykládáno jako situace, kdy balancujete mezi možnostmi, kdy nejspíše bude potřeba vzít zodpovědnost do svých rukou.


Očekávejte tedy, že přijde minimálně možnost něco změnit. Vaše pocity budou střídavé, protože budete procházet stavy vysoce aktivními a hned na to vysoce pasivními až apatickými.

Což se může a bude projevovat na vašem výkonu a to ve všech směrech.


Takže rada karet je taková, abyste se hned neradovaly Donny z prvního úspěchu, ale naopak si daly záležet , abyste věci a situace dotáhly vždy do samého konce. Bude to pro vás nesmírně důležité.


Protože jinak budete riskovat to, že vám štěstí proteče mezi prsty.


V pracovních oblastech se to pak většinou projevuje tak, že můžete v této době pracovat velice nezodpovědně, malinko to „flákat“.

A výsledky tomu budou odpovídat, takže je dobré na to myslet.


Jakmile totiž začnete situaci brát vážně a změníte přístup, začnete brát úkoly zodpovědně a stanovíte si cíle, někdy je nutné stanovit i nová pravidla a řídit se jimi, tak hned nastolíte rovnováhu a výsledky přestanou nejen kolísat, ale budou lepší a lepší.


Při pohledu na vztahovou část týdne, tak můžete i zde čekat určitou rozkolísanost.

Jednou se budete cítit nahoře, jednou dole. Budete si myslet, že v jednu chvilku máte vše, pocit naplnění a hned vzápětí přijde pocit, že stojíte s prázdnýma rukama.


Počítejte s tím, že takové pocitové změny budou na denním pořádku.


Vytrvejte, nedělejte žádná ukvapená rozhodnutí. Osud je někdy prostě vrtkavý a tato doba zase brzy přejde a vše se ustálí.


Je potřeba se zmínit i o tom, že se v této době můžete setkat i s nutností rozhodnutí v situacích, kdy budete na vážkách mezi dvěma hodnotovými systémy.


Většinou úplně protichůdnými, kdy právě toto dělá rozhodnutí těžkým.

A to může způsobit veliký chaos a bude pro vás těžké vyjasnit si priority.


Zde kartičky doporučují, že pokud tato obtížná situace nastane, pak je dobré si zjistit třeba více informací, někdy je potřeba zajistit si na rozhodnutí více času, aby se ulevilo od tlaku, který na vás bude vyvíjen.


A někdy je dobré uvažovat i nad tím, nechat si poradit, požádat někoho blízkého o pomoc, o jeho názor.


Je lépe vyhledávat osoby, které jsou připravenější, zkušenější většinou starší a mají již ony životní zkušenosti.


Jakmile ale nastane ono rozhodnutí a vy se k nějakému řešení či systému přikloníte, jeho pozitivní účinky pocítíte téměř okamžitě.


Dojde totiž k nutnému pohybu, který vše brzdil.

A pohyb je k životu nutný a potřebný!


Krásný den,

s láskou a úctou

Vaše čaroda

Ili

bottom of page