top of page

Výklad karet 17.-23.5.2021

Milé ženy, zdravím Vás,


v tomto týdnu můžete očekávat nějaký skok do neznáma, nějakou novu situaci, něco nečekaného vám může přijít do života anebo o něco můžete tento týden bohužel i přijít.


A kartičky radí, že se nemáte za žádných okolností nechat ovlivnit zmatkem , který se kolem vás všude může vířit.


Naopak je tu rada, že situace, které budete zažívat, máte brát s nadsázkou , radostně a máte se za všech okolností spoléhat jen na své instinkty.Oni vás nikdy nenechají na holičkách, jak se říká, ale naopak v tom chaosu můžete nastolit i pevný řád.


Pod vlivem takto rozložených karet se vám může zdát, že nemáte nikde stání, že jste pořád jakoby v běhu, že je všude kolem vás chaos, že se neumíte zastavit, že se chováte asi až bláznivě.


Ale to vše je nyní dovoleno, je to jen o určitém dobrodružství, které si můžete užívat a jen si člověk u toho musí dát pozor na určitou lehkovážnost a nebezpečnou pošetilost. Nic víc.


Jinak řečeno - ženy, bude nesmírně důležité, abyste se vždy velmi dobře zamyslely nad tím, co budete mít v plánu a vnitřně si ujasnily zda vám nitro říká -ano, jdi do toho po hlavě anebo –chováš se jako blázen.


Pokud se budeme dívat dále na konkrétní situaci, tak v pracovní sféře můžete očekávat, že se může objevovat klidně nová příležitost, a to jak ve stávající práci nebo se může naskytnout něco nového, nebo pokud člověk zaměstnání hledá, pak jsou to kartičky o možnostech, jak ji získat.


Také je zde pro tuto dobu velmi výrazná možnost nějakého vzdělávání se, je to o studiu a o úplně nových věcech, klidně úplně mimo obor.

Pokud tedy máte v tomto směru nějaké ambice, je velice vhodná doba na to , zajímat se o to , jak by se daly realizovat.


Jen když se nyní kouknu na to , co by vás mohlo ovlivňovat v partnerských vztazích, pak je to nyní jak o možných začátcích, tak ale i bohužel o možných koncích.


Držím palce,

krásný den

Vaše čaroda

Ili


bottom of page