top of page

VÝKLAD KARET 17.-23.1.2022

Krásný den všem.


Milé Donny,

přichází doba, která hovoří o potřebě rovnováhy.

Tato doba by se dala charakterizovat takto: Rovnováha mezi klidem a pohybem. Braní a dávání. Všeho je tak akorát.Většinou bývá v tomto období dosaženo nějakého Vašeho malého cíle a nastává odpočinek po práci. Kdy ale pozor, později bude cesta opět pokračovat.

Kdy je potřeba si právě v této době uvědomit, že jedna vyhraná bitva nedělá vyhranou válku. A není dobré se v tomto okamžiku někde schovávat v ústraní, ale dát o sobě naopak vědět, takže neschovávejte se!


Je také dobré si uvědomit, že běžně upřednostňovaná filozofie zlaté střední cesty, není pro vás v této době vůbec dobrá, protože později vede k nijakosti a ke stagnaci. Takže jak jsem psala výše, vynikat, můžete klidně vynikat, i určitý extrém je dobrý.

Je to období o braní a dávání, kdy v tomto musí být rovnováha, nejde jen brát a nic nedat a naopak, a to platí ve všech oblastech života. A je to základní myšlenka a i rada pro tento týden.


Pokud budeme hovořit v této době jen ke hmotným věcem, pak můžete mít vynikající možnost ukázat, co vše právě dokážete a přijde příležitost osvědčit se.

Někdy se stane, že v důsledku toho je úspěch podstatný spíše jen pro povzbuzení, protože situace se může vyvinout jinak, jiným směrem než čekáte, ale to není na škodu, je to pořád posun k dobrému a do budoucnosti pro vás důležitý moment. Tak ukažte co umíte!


Někdy do hry vstoupí i někdo třetí a to je pak o tom, že budete schopna nabídnout a uskutečnit v tomto směru nějakou pomoc, a ta příležitost pomoci někomu by neměla být promarněna, opět s ohledem na budoucí možnosti. (když pominu lidskost, kdy nás všechny nutí pomáhat nezištně ).


Když se na tento týden budeme dívat z hlediska vztahů, bude to o zvyku, kdy t