top of page

Výklad karet 16.-22.9.2019

Krásný den všem.


V tomto týdnu můžeme očekávat, že se z nějakého důvodu budeme cítit osamocené.

Jednou variantou této samoty je ta, že se z nějakého důvodu nejspíše sami od sebe stáhneme z veřejného života, kdy nebudeme vyhledávat lidi, budeme se nejlépe cítit někde „zalezlé“ samotné doma, nebo v přírodě.

Prostě tam, kde nás nikdo a nic nebude rušit. Tento pocit bude přetrvávat možná celý týden.


Ale je to celkem přirozené, protože to vše, co se dělo kolem úplňku, bylo prostě pro všechny náročné a tak budeme potřebovat v klidu načerpat sílu.


A tudíž není třeba tuto samotu hodnotit, jako nějak negativní, dokonce bych řekla, že může být velmi přínosná pro budoucnost.

Někdy je takový stav a toto uzavření se před světem důležité a hlavně se mu nedá vyhnout.

A vše je třeba k tomu, aby si každý sám pro sebe pochopil nebo zhodnotil co vlastně dále od života chce. Jakým směrem se dát, co je pro něj dobré a co není, z takového toho vnitřního hlediska.


Další možností, proč se člověk stáhne z veřejného života je bohužel z nutnosti dané situace. A kdy toto vnímáme obecně jako něco , co není v našich silách ovlivnit, takže je to pro nás nepřijatelná, nepříjemná situace. Obzvláště výrazně se to pak projevuje v rámci vztahů a rodiny.


No, ale aby nebylo tak zle, tak kartičky ale v tomto rozložení dost dobře působí, pokud jde o jakékoliv vzdělávání se, získávání nových zkušeností, například stáže apod., kdy to sice přináší samotu a lidi to rozdělí, ale jde pak o získávání nových zkušeností.

A v tom případě se pak mluví o moudrosti a to je v pořádku.


Takže, pokud máte před sebou něco jako studium, nebo kurz, stáž nebo něco kolem vzdělávání se, velmi dobré období !


A nakonec musím zmínit bohužel i varování.

Bylo by velice vhodné dávali pozor na to, aby Vás nějak neovlivňovali třetí osoby, jakoby „učitelé“.


Aby vše, co učiníte touto dobou , bylo opravdu a opět (a vím, že se dost opakuji) – jen vaše rozhodnutí a vaše vnitřní volba.


Protože tím podlehnutím se člověk vzdává možnosti ovlivnit svůj život a hází pak odpovědnost za život na někoho jiného, a tím pak hrozí na takové osobě závislost.


A to by pro nikoho rozhodně nebylo dobré!


S láskou a úctou

Kartářka Ili

www.kartarka-ili.cz


bottom of page