top of page

Výklad karet 16.-22.8.2021

Milé Donny,

dnes jsem ráda, že mi při výkladu vyšla moje oblíbená karta Hvězda.


Na řadu přichází doba, na kterou se můžete těšit, protože tento týden zastupuje jedna z ochranných a respektive nejšťastnějších karet tarotu vůbec. A je to karta, která zásadně ovlivňuje příznivý průběh událostí.


Můžete se tedy těšit na to, že budete plny optimismu. Že věci začnou mít určitý řád, že se situace začnou odvíjet, že bude konec nějakým i vleklý potížím.

Přijde na řadu pocit, že vlastně zvládnete vše na světě, a že vám je všechno kolem nápomocno. Že jde vše až jakoby zázračně bez potíží.Můžete očekávat příznivé vyhlídky, je to karta o dlouhodobém dobrém vývoji, nebo se naopak právě do života vrací naděje a je to taková radostná obnova.

Na co je třeba v tomto období ale upozornit je to, že je to sice velice pozitivní karta, která opravdu slibuje štěstí , a to i v případě, že se události nyní mohou vyvíjet jinak, než si momentálně přejete.


Ale ! Ve hře je i faktor času a někdy tedy má člověk hned větší očekávání než je reálné, a tudíž je dobré vědět, že právě v praxi se u takto vyložené karty většinou obrací pozornost ke vzdálenější budoucnosti, kdy Vám dává naději , že se dočkáte toho, co chcete, ale až na to bude ten správný čas.


Pokud se na kartu budeme dívat jen z hlediska pracovní nebo materiální stránky, pak je dobré pustit se do „práce“ s chutí, s energií a vírou, že se Vám vaše činnost vrátí.

A ona se vrátí !


Takže je dobré pustit se do svých záležitostí s důvěrou v budoucnost, dívat se na věci s nadhledem, a v nitru si hodně uvědomit i dosah svých plánů. Vše co pro sebe uděláte se vám vrátí.


Zde vám nic nebude stát v cestě, pokud budete pracovat, pokud budete aktivní a pokud budete věřit v to, co děláte.

Ono, jen tak – samo, to nejde. Vždy je třeba aktivní účasti.


Na úrovni vztahové je to velice zvláštní doba. Jde o to , že někdy může karta upozorňovat na to, že osoby budou ve vzdálenější budoucnosti jen a jen dobří přátelé!

Může jít ale i o duchovní a platonickou lásku, která vám může v tuto dobu vstoupit do života.


U dlouhodobých vztahů, které procházejí krizí, slibuje naději a radí důvěřovat v budoucnost a je to pro takové páry něco jako výzva.

Dokonce je to karta slibující těhotenství, pokud by bylo vítané.

A dokonce můžete najít nového milence, nebo se může výrazně zlepšit intenzita sexuálního života, kdy se v tomto směru začínají plnit vaše sny.


Jinak je to velice silná duchovní karta, která je o určitém vedení a pomoc zvenčí, působení na vás zvenčí, kdy může být provázena nečekanými událostmi, které pro Vás ale budou pozitivní, a které by Vám měly přinést do života radost.


Jediné, na co je třeba si v tuto dobu dát pozor je to , že je to doba, kdy jste, respektive budete plny energie, a to opravdu velké, a je třeba tuto energii využít a plně ji ovládnout, protože neovládaná může být až nebezpečná!

Důsledek toho někdy bývá až odtržení od reality.


Krásný den

Vaše čaroda Ili

bottom of page