top of page

VÝKLAD KARET 16.-22.11.2020

Moje milé, zdravím Vás!

A tento týden pro vás bude bohužel o takové bojovné atmosféře.

Klidně to můžete pociťovat jako boj se zákeřností, se zradou a křivdou. Ne vždy to ale bude mít reálný základ.

Je to doba, kdy se člověk necítí dobře ve svém okolí, protože nikdy neví, co si má myslet.

Je to taková situace, kdy budete nervózní, budete cítit chladnost a vypočítavost všude kolem vás a nebudete znát důvod.

Dejte pozor, aby to nebylo jen takové vaše vnitřní vnímání, abyste hned za vším, za každou situací neviděly ženy křivdu.

Pokud k tomu již opravdu dojde, pak bude velice důležité si zachovat , jak se říká, čistou a chladnou hlavu, postupovat s rozvahou , pokusit se vše vysvětlit a co je hlavní, chovat se láskyplně.

Ano, je to obtížné, protože v situaci, kdy se necítíte sami dobře, být na někoho , kdo vám chce ublížit nebo je na vás protivný milé, to je umění.

Ale je to hodně důležité pro vyřešení situace a uklidnění se.

Pokuste se svoji bojovnou náladu právě přesměrovat na opačnou, nebo počítejte do deseti, než něco řeknete, protože slova mají obrovskou moc a nedají se nikdy vzít zpátky.

Půjde o to, že výše uvedená atmosféra se může projevit v pracovních věcech, kdy můžete v tomto týdnu očekávat chladné vztahy na pracovišti. A pokud nyní nechodíte nebo máte home office, tak věřte, že i tak mohou vztahy ochladnout.

Je tam vidět i lstivé chování vůči vám, jakoby vám někdo chtěl třeba i záměrně škodit, může to být vyvoláno závistí, že jste lepší než dotyčná osoba. POZOR TEDY NA OKOLÍ. Hlídat si záda, je velice dobré v tuto dobu.

Je to všechno někdy vyvoláno pocitem strachu a lidé, když jsou z jejich pohledu, který nemusí být vůbec reálný, pro ně v zoufalé situaci, tak dělají i zoufalé věci, které by jindy nikdy neudělali.

V tom si dejte velký pozor, protože tahle zákeřnost může přijít právě od lidí, od kterých byste to nikdy holky nečekaly.

A připravte se na to, že v této době budete muset malinko zabojovat za takové to vlastní prosazení se.

A to už je jedno zda v pracovním či jiném světě.

Protože ta negativní a bolestná atmosféra se projeví i ve vztazích.

Kdy budete mít sklony k tomu být vztahovačné, hádavé, kdy budete zase všude vidět jen chybičky, pocit, že se musíte něčemu pořád bránit, ale ono už také nemusí být čemu.

Je to jen někdy i pozůstatek třeba minulých hádek, kdy již skončily, vše se uklidnilo, ale vy to ještě nechcete vidět, nebo se bojíte, že je to jen nějaká klidná doba a nevěříte v dobré zítřky .

Je to doba, kterou je dobré tak jakoby ve střehu přečkat, zabojovat za své zájmy, pokud budou ale opravdu ohroženy, nicméně bojovat „láskyplně“ a s rozmyslem.

A ve vztahových věcech si nebrat věci moc osobně, nebude mít touto dobou v této oblasti dobrý úsudek.

A jak se říká, ono někdy stačí jen pozorovat , nemusíte se účastnit všeho.

Jen se dívejte a raději v klidu počítejte do deseti. Tato doba přejde a vše uvidíte jasněji.

S láskou a úctou

Vaše čaroda

Ili
bottom of page